«
KAPAK

ByteDance tarafından geliştirilen ve kısa zamanda dünyanın en aktif sosyal medya platformlarından birisine dönüşen TikTok, insanların koronavirüs ile dünyaca başa çıkmaya çalıştığı bugünlerde bağış kurumlarına çok daha rahat bir şekilde bağış yapılabilmesi için büyük ve önemli bir adım attı.

 

İnsanlar artık yayınladıkları videolarda veya yaptıkları canlı yayınlarda bağış stickerları aracılığı ile Tiktok üzerinden birçok bağış kurumuna koronavirüs ve diğer birçok durum için bağış toplayabilecek. CDC Foundation, James Beard Foundation, Meals on Wheels, MusiCares, National PTA, National Restaurant Association Educational Foundation, No Kid Hungry ve The Actors Fund gibi birçok yabancı bağış kurumuna bağış olanağı sağlayabilen bu sticker ile insanlar kolay ve hızlı şekilde bağış toplayabilecek.

Tiktok Uygulamasına Bağış Stickerları Ekledi

Tiktok’un uygulamaya eklemiş olduğu bu stickerları kullanıcılar videolarına ve canlı yayınlarına entegre edebilecek. Bunun yanı sıra birçok bağış kurumundan hangisine bağış kampanyası oluşturmak istediklerine de kullanıcılar karar verebilecek.

 

Kullanıcılar da bağışlarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek. Video veya canlı yayın üzerindeki stickera tıklayıp, uygulama içinde açılan yeni sekmeden kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde istedikleri düzeyde bağış yapabilecekler. Uygulama içinde açılan yeni sekme sayesinde platformdan çıkmadan, direkt olarak kolaylıkla bağış yapılabilecek.

Konu hakkındaki görüşlerinizi yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *