Sosyal Medya Haberleri

Tinder Premium Özelliği Ücretsiz Oluyor

Arkadaşlık uygulaması Tinder, premium olarak sunduğu bir özelliğini ücretsiz sunmaya başlayacak. Corona virüsünden olumsuz etkilenenler arasında elbette insanları birbiriyle eşleştiren ve bu kişilerin görüşmelerine vesile olan Tinder da yerini aldı. Farklı kararlarıyla karşımıza çıkan platform şimdi de Tinder Premium özelliği ücretsiz sunuyor.

.

tinder

.

Tinder Premium özelliği herkese sunulacak

.

Corona virüsü hayatımıza daha fazla videolu görüşmeyi soktu. Bunların yanında artık iş toplantıları, görüşmeler ve buluşmalar sanal ortamda video konferans uygulamalarıyla sağlanıyor. Geçenlerde attığı bir adım ile bundan nasiplenen Tinder, şimdi ise Tinder Passport adlı küresel kaydırma seçeneğini ücretsiz sunmaya başlıyor.

.

Bildiğiniz gibi normalde Tinder’da Plus ve Gold üyeleri için sunulan küresel kaydırma seçeneği artık herkes için ücretsiz hale geliyor. Bu özelliği duyuran kişi ise Instagram ve Twitter gibi popüler uygulamalardaki yenilikleri duyuran ters mühendislik uygulamalarıyla tanınan Jane Manchun Wong’dan başkası değil.

.

tinder

.

Uygulamanın ekran görüntüsü paylaşan Wong, seçim ekranı geldiğinde yerel ve küresel seçenekleriyle karşılaştığını takipçileriyle paylaştı. Dünyanın herhangi bir yerinde mükemmel eşleşmeyi sağlamak için eklenen bu seçenek için elbette konum bilgisi girmeniz gerekiyor. Kullanıcı arayüzünü paylayan Wong, kullanıcıların dünyanın dört bir yandan profilleri görmesini sağlayan bu özelliğin herkese sunulacağını söyledi.

.

Elbette bu özelliğin ne zaman son kullanıcıya ulaşacağı noktasında bir bilgi bulunmuyor ancak yine de yakında karşımıza çıkma ihtimali yüksek gibi duruyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: