Sosyal Medya Haberleri

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz

Spotify, ilk kez premium üyelik alacak kullanıcılara özel 30 Haziran’a kadar üç ay ücretsiz sunuluyor. Bildiğiniz gibi en popüler müzik ve podcast dinleme servislerinden birisi olan Spotify, yeni yaptığı kampanya ile birlikte kullanıcı sayısını katlamayı hedefleri arasına eklemiş durumda.

.

spotify

.

Spotify kullanıcılarına üç ay ücretsiz sunulacak

.

Dijital servis yeni yaptığı duyuru ile birlikte üç ay ücretsiz hale geliyor. Yeni başlayan bu fırsat Spotify’a girildiğinde karşınıza çıkıyor. İnternet sitesinde ve uygulamada eğer daha önce Premium üyelik almadıysanız  size bildirim olarak çıkıyor.

.

Spotify’da yeni kullanıcılar bugünden itibaren 30 Haziran’a kadar ki sürede platforma kaydolduklarında üç ay ücretsiz kullanım hakkında sahip olacak. Bu fırsat ayrıca sadece belirli kişiler için değil, aile, öğrenci ve birey dahil olmak üzere tüm planlar için geçerli yazıyor.

.

spotify

.

Popüler hizmet elbette bu fırsatını Corona virüsü salgını sebebiyle sunuyor. İnsanların evde kalmasını teşvik etmeyi amaçlayan bu adım ile birlikte insanların evde daha keyifli zaman geçirmesi planlanıyor.

.

Bunun yanında Spotify bu salgın sürecinde kullanıcı kaybettiğini açıklamıştı. Bu kullanıcıları tekrar kazanmak adına kampanya düzenliyor gibi görünen platform ilerleyen günlerde başka adımlar ile de karşımıza çıkabilir.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: