Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Hale Geldi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Hale Geldi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tom Clancy’s The Division Ücretsiz Hale Geldi!

Ubisoft’un Türkiye’de 135 TL’lik bir fiyat etiketiyle sunduğu Tom Clancy’s The Division oyunu PC oyuncuları için ücretsiz hale gelmiş durumda. Oyun 2016 yılında piyasaya sürüldü ve dünya gelinde 10 milyonun üzerinde satarak başarısını taçlandırmıştı. İşte bu noktada oyunun ücretsiz hale gelmesi oldukça dikkat çekici.

.

135 TL’lik Tom Clancy’s The Division ücretsiz oldu.

 

Oyunun standart versiyonun ücretsiz olduğunu hatırlatmakta fayda var yani, genişletilmiş paketleri(DLC) içermeyen versiyonu bizlere ücretsiz sunulmaya başlandı. Biliyorsunuz, ücretsiz oyun dağıtma furyası Epic Games’in rüzgarıyla devam ederken, şimdi ise karşımıza Ubisoft çıkıyor. Popüler ve sevilen oyunları ücretsiz yapan oyun platformları da bu noktada takdir topluyor.

.

Oyun hikâye kurgusuyla da dikkat çekiyor. New York City’de geçen oyunda küresel anlamda yaşanan bir salgın anlatılıyor. Açık dünya sunan oyunun multiplayer özellikleri sunduğunu belirtmekte fayda var. Aynı zamanda görsel tarafında doyurucu bir deneyim sunan The Division, oyuncuların beğenisini toplamıştı.

Tom Clancy-s The Division ucretsiz

Oyunun açıklama kısmında şunlar yazıyor:

Kara Cuma sırasında, müthiş bir salgın büyük bir hızla New York’u etkisi altına alıyor. Kamu hizmetleri bir bir çöküyor. Yiyecek ve su kıtlığı birkaç gün içinde şehri kaosa sürükleyecek. İşte tam bu anda taktik ajanlardan oluşan özerk birim The Division devreye giriyor. Normalde toplumun içinde sıradan hayatlar yaşıyor gibi görünen bu ajanlar aslında gerektiğinde toplumu kurtarmak için bağımsız olarak eyleme geçmek üzere eğitilmiş.

.

Oyuna ücretsiz ulaşmak isteyenlerin 8 Eylül saat 10.00’a kadar bu bağlantıdaki adımları takip etmesi gerekiyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: