Mobil

Tüm Zamanların En İyi Android Zamanlayıcı Uygulamaları

Hayatın farklı alanlarında yapacağınız birçok çalışmada ihtiyaç duyabileceğiniz tüm zamanların en iyi Android zamanlayıcı uygulamaları, ihtiyaç duyuldukları alanda verimliliğin artırılmasına ciddi katkılar sağlamaktadır. İster egzersiz çalışmalarınızda, ister rutin iş hayatınızda ve çok daha fazlasında ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek bu uygulamaları, gelin birlikte tanıyalım.

Tüm Zamanların En İyi Android Zamanlayıcı Uygulamaları

Engross

Bir zamanlayıcıda olması gereken en temel niteliklere sahip Engross, sizin ihtiyaçlarınıza özel kişiselleştirebileceğiniz en iyi Android zamanlayıcı uygulamaları arasında yer almaktadır. Uygulamanızın en güzel taraflarından biri ise, alışmanıza odaklanma konusunda başarınızı test edebileceğiniz özellikler taşımasıdır.

Timer

Daha çok spor yapanların kullanımına odaklanmış bir uygulama olan Timer, kısa mesafeli koşu çalışmalarında oldukça işe yarar uygulamalardandır. Akıllı ara yüzüyle dikkat çeken uygulama, birçok hantal uygulamanın tam tersi hızlı kullanıma odaklanarak en kısa zamanı en hızlı şekilde ölçmeyi hedefleyenlerin tercihidir.

Farklı renk ve tema seçenekleriyle görsel açıdan da zengin olan uygulama, turların farklı renklerde belirtilebilmesi ve basit bir dokunuşla istenilen turların liste haline getirilmesini sağlamaktadır.

Invertal Timer

Basit kullanımıyla dikkat çekse de, oldukça kullanışlı özellikleriyle tüm zamanların en iyi Android zamanlayıcı uygulamaları listemizde yer almaktadır. Koşucular ve zaman periyotlarını hızlı bir şekilde kaydetmek isteyenler için işlevsel özelliklere sahip Invertal Timer, her tur aralığında dinlenmek isteyenlerin kendine özel ayarlamalar yapabilmesini sağlamaktadır.

Yazı tipinin düzenlenmesi, renk seçenekleri ve farklı temaları ile beklentilerinizi karşılayabileceğiniz uygulamaya Android cihazlarınızda yer verebilirsiniz.

Timer Plus

Timer Plus, egzersiz çalışmaları yapanlar için odaklanmış zamanlayıcı uygulamalarından biridir. Egzersizlerde mola seçenekleri, aralıklı egzersizler ve set sayılarına kadar ayarlanmasına imkân veren oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Ücretsiz olarak edinebileceğiniz Timer Plus, egzersiz yaparken geçilecek yeni seti sesli olarak bildirmektedir. Genel özelikleri ile başta sporcular olmak üzere nitelikli bir zamanlayıcı arayanları kendi hayran bırakan Timer Plus zamanlayıcı, farklı tema seçenekleri ve özelleştirilebilir ayarlarıyla kendinize göre kişiselleştirebileceğiniz uygulamalar arasındadır.

Goodtime

Egzersizlerinizde kendinizi sürelerle test etmeye ve çalışmalarınızı verimli hale getirmenize yardımcı olacak Goodtime zamanlayıcı, Pomodoro yöntemiyle uygulanmaya elverişlidir.

Ücretsiz olduğu gibi hiçbir reklam yayını bulunmayan Goodtime, açık kaynak kodlu uygulamalar arasında olup gece modu gibi farklı özellikler sunmaktadır.

Visual Timer

Pratik kullanımıyla tüm zamanların en iyi Android zamanlayıcı uygulamaları listemizdeki Visual Timer, düzenli çalışmalar için varsayılan ayarlara sahiptir. Kendinize özel olarak kişiselleştirebileceğiniz uygulamada eş zamanlı zamanlama imkânı, hızlı ayarlar ve farklı ses seçenekleri yer almaktadır.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: