«
XIAOMI MI 11 LITE

Amiral gemilerinin uygun fiyatlı versiyonlarının popülerlik kazandığı bugünlerde Xiaomi Mi 11 Lite için kollar sıvandı. Sahip olacağı tahmin edilen özellikler sızdırıldı.

.

Xiaomi Mi 11 Lite Özellikleri Sızdırıldı!

.

Xiaomi Mi 11 Lite Özellikleri Neler?

.

 Uygun fiyatlı modelin yanı sıra daha gelişmiş özelliklere sahip bir seçeneğinde kullanıcılara sunulacağı düşünülüyor. Yani Mi 11 Lite ve Mi 11 Pro olmak üzere iki model beklenenler arasında.

.

Xiaomi Mi 11 Lite Özellikleri Sızdırıldı!

.

Çinli kaynaklara batığımızda Mi 11 Lite ana model ile benzer şekilde delikli bir OLED ekrana ev sahipliği yaparken, Qualcomm SM7350 işlemciden güç alacak. Hali hazırda piyasada böyle bir işlemci mevcut değil, bazı kaynaklar bunun 5 nm fabrikasyon süreci ile üretilecek olan Snapdragon 755G olduğunu ve Cortex-A78 çekirdekleri sayesinde iyi bir performansa sahip olacaklarını savunuyor.

.

Mi 11’de yer alan 108 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamera, Lite modelinde yerini 64 Megapiksel kameraya veriyor. Güzel bir detay ise Mi 10 ile aynı sensörün kullanılıyor olması. Tüm bunlara ek olarak cihazın 5x yakınlaştırma sağlayan bir telefoto kameraya sahip olacağı düşünülüyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *