vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklar, belirli küresel pazarlarda piyasaya sunulacak | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklar, belirli küresel pazarlarda piyasaya sunulacak

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklar, belirli küresel pazarlarda piyasaya sunulacak

Çinli akıllı telefon üreticisi vivo şu anda belirli küresel pazarlarda tek bir boyun bandı tarzı kablosuz kulaklık satıyor. Bu ürün, vivo Kablosuz Spor Kulaklıkları olarak bilinir. Yeni bir rapora göre, bu ses aksesuarı yakında tonda bir varyantı alacak.

MySmartPrice tarafından yayınlanan bir rapora göre , vivo yakında Çin dışındaki bazı bölgelerde vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklarını piyasaya sürecek. Bu yeni ses ürünü, halihazırda mevcut olan vivo Kablosuz Spor Kulaklıkların düşük özellikli bir versiyonu olarak tanıtılacak.

Raporda, bu kulaklıkların orijinal modelin satışa sunulduğu Asya ve Avrupa’da belirli ülkelerde satışa sunulacağı belirtiliyor. Bu ülkelerden bazıları Malezya, Endonezya, İngiltere, İspanya, Almanya, Polonya ve İtalya’dır.

Ne yazık ki, yayının kaynakları bu gelecek ürünün özelliklerini açıklamadı. Ancak, vivo’nun dün vivo S9 serisi lansman etkinliğinde tanıttığı yeni boyun bandı tarzı kulaklıklar olabileceğini düşünüyoruz . Çünkü bu kulaklıkların özellikleri daha düşük ve aynı zamanda daha ucuz.

vivo Wireless Sport Lite Kulaklıklar, belirli küresel pazarlarda piyasaya sunulacak

Özellikler hakkında konuşursak, 11,2 mm sürücüler kullanıyorlar ve GoldenEar Teknolojisi tarafından ayarlanıyorlar. Bluetooth 5.0 ile bağlanırlar ve 80 ms’ye kadar düşük gecikmeyi desteklerler. Dahası, stereo ses sunarlar ve uyumlu cihazlara sorunsuz bir şekilde bağlanabilirler.

Son olarak, sıçrama direnci için IPX4 sertifikalıdır, 24 g ağırlığındadır, USB Type-C bağlantı noktasıyla şarj edilir (10 dakika şarjla 5 saat dinleme süresi) ve 50 ° C’de 18 saate kadar dayanabilen 129 mAh pil ile desteklenir. % Ses.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: