«
318055

Dünyanın en popüler video ve müzik oynatıcılarından VLC Player’ın Android beta sürümü güncellendi. Sunulan yeni güncelleme, uygulamaya yeni bir navigasyon çubuğu ve paylaş butonu getiriyor.

kıllı telefon ve bilgisayar yazılımları sektöründe uzunca bir süredir hizmet veren medya oynatma uygulaması VLC Player, uzunca bir süredir milyonlarca tüketici tarafından aktif olarak kullanılıyor. Tüketicilerin gösterdiği ilginin farkında olan geliştirici, VLC Player’ın hem PC hem de mobil sürümünü sürekli olarak güncelleyerek uygulamayı daha işlevsel bir hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Geliştiriciler şimdi, VLC Player’ın Android versiyonuna ait beta sürümü güncelledi. Kullanıcılara sunulan yeni beta sürüm, uygulamaya yeni bir navigasyon çubuğu eklerken, uygulamanın daha alışageldik bir arayüze kavuşmasını sağlıyor. Böylelikle VLC Player kullanıcıları, ihtiyaç duydukları menülere anından ulaşabilme imkanı yakalamış olacaklar.

VLC Player'ın Yeni Android Sürümünde Uygulamaya Navigasyon Çubuğu Getirdi

VLC Player’ın son Android beta sürümündeki değişiklikler bunlarla sınırlı değil. Geliştirici ekip, uygulamaya bir de paylaş butonu eklediler. Bu buton, tüketicilerin VLC Player üzerinden izledikleri video ve dinledikleri müzikleri paylaşılabilmesine imkan sağlıyor. Geliştirici ekibin yeni beta sürümle birlikte sunduğu özelliklerinin, uygulamanın kararlı Android sürümüne ne zaman geleceği ise şu an için bilinmiyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Bünyamin Bayındır Hakkında

avatar

Bünyamin Bayındır

Teknoloji Meraklısı - Donanım Forum Editör

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Sahin Sesi

    VLC media playera eklenen bu bon özellik benim gibi bu uygulamanın hastalarını çok mutlu ettiğine adım kadar eminim.