Volvo, 2030 yılına kadar tamamen elektrikli olmayı ve yalnızca çevrimiçi satış yapmayı taahhüt ediyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Volvo, 2030 yılına kadar tamamen elektrikli olmayı ve yalnızca çevrimiçi satış yapmayı taahhüt ediyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Volvo, 2030 yılına kadar tamamen elektrikli olmayı ve yalnızca çevrimiçi satış yapmayı taahhüt ediyor

ABD ve yurtdışında fosil yakıt ihtiyacını ortadan kaldırmak için filolarıyla tamamen elektrikli hale gelmeleri için dünya çapındaki otomobil üreticilerine baskı artıyor. Volvo Cars, birinci sınıf elektrikli otomobil pazarında lider olmaya kararlı olduğunu ve 2030 yılına kadar tamamen elektrikli bir otomobil şirketi olmayı planladığını duyurdu. 2030’a kadar otomobil üreticisi yalnızca tamamen elektrikli otomobil satacak ve küresel portföyündeki tüm araçları kullanımdan kaldıracak. Hibritler dahil bir içten yanmalı motor kullanan.

Bu, tamamen elektrikli araçlarla birlikte hibritler üretmeyi amaçlayan birçok otomobil üreticisine kıyasla bir değişiklik. Otomobil üreticisi , kararının, müşterilerin elektrikli arabaları kabul etmesini hızlandırmak için mevzuat beklentisine ve erişilebilir ve yüksek kaliteli şarj altyapısının hızla genişlemesine dayandığını söylüyor.

Volvo, 2030 yılına kadar tamamen elektrikli olmayı ve yalnızca çevrimiçi satış yapmayı taahhüt ediyor

Volvo ayrıca, tamamen elektrikli bir otomobil şirketine geçerken, Care by Volvo adını kullanarak daha eksiksiz, çekici ve şeffaf bir tüketici teklifiyle çevrimiçi satışlara odaklanmasını artıracağını söylüyor. Tüm tamamen elektrikli modeller yalnızca çevrimiçi satış yöntemleriyle satışa sunulacak.

Volvo Cars , şeffaf dahili fiyatlandırma modelleriyle karmaşıklığı azaltmak için çevrimiçi satış kanallarına büyük yatırım yapmayı planlıyor . Tüm satışlar, Volvo’nun segment lideri olmayı hedeflediği premium elektrikli modellere odaklanacak. Care by Volvo, yakın zamana kadar otomobil üreticisinin abonelik hizmetinin adıydı ve rahatlığı artırmayı amaçlayan daha geniş bir müşteri teklifine genişletilecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: