Xbox, Cyberpunk 2077 iade politikasını genişletti! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xbox, Cyberpunk 2077 iade politikasını genişletti!

avatar

Büşra Çevik

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox, Cyberpunk 2077 iade politikasını genişletti!

Cyberpunk 2077 sorunlu bir çıkış yapsa da PC platformunda çok fazla umursanmadı, daha çok konsollar için büyük bir hayal kırıklığı oldu. Oyunu PS Store’dan kaldıran Sony, oyunculara iade garantisi verdi. Benzer bir adım da Xbox’tan geldi. Xbox, Cyberpunk 2077 iade politikasını genişlettiğini açıkladı.

.

Microsoft, Xbox mağazasında Cyberpunk 2077 için iade sayfası oluşturdu.

.

Xbox Support resmi Twitter hesabından, geri ödemelerin sağlanacağını duyurdu. Xbox Support, geri ödeme politikasını Microsoft mağazasından dijital olarak Cyberpunk 2077 satın alan herkese tam geri ödeme sunacak şekilde genişlettiğini açıkladı. Bir tweet dizisi ile bunu kullanıcılara aktardı:

Cyberpunk 2077: Her oyuncunun Xbox‘ta beklediği deneyimi elde edebilmesini sağlamak için mevcut geri ödeme politikamızı, bir sonraki duyuruya kadar Microsoft mağazasından dijital olarak Cyberpunk 2077 satın alan herkese tam geri ödeme sunacak şekilde genişleteceğiz. CD PROJEKT RED‘deki geliştiricilerin son derece zorlu koşullarda Cyberpunk 2077‘yi sevk etmek için çok çalıştıklarını bilsek de, bazı oyuncuların eski konsollardaki mevcut deneyimden memnun olmadıklarının da farkındayız. Bugüne kadar, talep eden müşterilerin büyük çoğunluğuna geri ödeme yaptık. Cyberpunk 2077 için Xbox geri ödemesi talep etmek için lütfen Xbox geri ödeme sayfamızda listelenen adımları izleyin.”

.

Eğer oyunu dijital olarak Xbox‘ınız için aldıysanız ve memnun değilseniz bu sayfaya gidip hesabınızla giriş yaparak işlemleri başlatabilirsiniz. Xbox Support, bu açıklamasıyla isteyen oyunculara koşulsuz şekilde geri ödeme yapacağını belirtmiş oldu.

.

Bizi takip edin!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: