Oyun

Amazon’un Ücretsiz Yeni Oyunu Crucible Yayınlandı

Amazon Crucible adlı yeni oyunu Steam üzerinden indirilebilir durumda. Ücretsiz oyun Crucible eğlenceli bir oyun gibi duruyor ve başarılı bir oyun dinamiği sunuyor. Amazon Games‘in zaten bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı oyunu Steam üzerinden resmi olarak yayımlandı. Oyun üçüncü şahıs nişancı oyunları arasında yer alıyor. Oyun Overwatch tarzı oyunları sevenler için ücretsiz sunulmasıyla kurtarıcı olabilir.

.

Amazon Crucible Ücretsiz Olarak Sunuluyor

.

Amazon Crucible 21 Mayıs 2020 Türkiye saatiyle 12’den sonra listelenmeye başladı. O andan itibaren birçok kişi oyunu indirdi. Oyunun inceleme puanına bakıldığında karışık olduğu görülüyor olsa da burada 3 bine yakın değerlendirme bulunuyor.

.

Oyun 10 farklı karakter ile geliyor. Bu karakterlerden birisini seçip oynayabileceğiniz oyun yalnızca insan düşmanlara karşı bir mücadeleyi değil aynı zamanda Amazon Crucible içinde bulunduğu gezene ve oradaki canlılara karşı da bir mücadele içindesiniz.

.

Amazon Crucible

.

Her karakterin diğer silahlı oyunlarda olduğu gibi sadece o karaktere özel yetenekleri, silah ve dövüş yetenekleri bulunuyor. Oyunda ayrıca ilk etapta üç oyun modu yer alıyor. Dünyaya açılmayı sağlayan savaş modu ”Hives of Heart” 4’e 4 oynadığınız bir savaş modu olarak karşımıza çıkıyor. Alpha Hunters modunda ise iki kişilik sekiz takım birbiriyle kıyasıya savaşıyor. Harvester Command modunda ise savaşta olan iki ekip, haritadaki biçerdöver makinelerini etkinleştirmek için savaşıyor.

.

.

Amazon Games oyun için 8 haftalık ilk sezon öncesi dönemi de başlatmış oldu. Bu süreçte 1.Sezon başlamadan önce oyunseverlerin, oyun becerilerini kazanması amaçlanıyor. İlk oyuncular, kazandıkları 1.000 oyun kredisini oyun içi öğeleri kullanmak ve satın almak için kullanabilirler ve 950 Kredi için Sezon Öncesi Savaş Bileti’ni satın alabilirler.

.

Amazon Crucible

.

Elbette bunun yanında birde bu tarz oyunları değil de RPG oyunlarını tercih edenler de düşünülmüş. Amazon’un New World adlı MMORPG olan oyunu 25 Ağustos’ta yapılacak etkinlikte tanıtılacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: