«
740x479-xiaomiden-flas-aciklama-haberler-gercegi-yansitmiyor-1588769671782

2020’nin son çeyreğinde Xiaomi , Çin’de Mi Air 2 Pro adlı bir çift gerçekten kablosuz kulaklık piyasaya sürdü . Bu ürünün en önemli özelliği ANC’nin (Aktif Gürültü Önleme) varlığıdır. Şimdi, yedi ay sonra şirket, ANC ile bir başka TWS ile dalga geçiyor.

Bugün erken saatlerde, resmi Xiaomi Smart Life Weibo hesabı , yaklaşmakta olan bir çift gerçek kablosuz kulaklığın teaser görüntüsünü yayınladı . Ne yazık ki, resim yalnızca TWS’nin şarj çantasının arka tarafını gösteriyor.

Ayrıca hem görsel hem de gönderi ürün hakkında pek bir şey ortaya çıkarmaz. 


Xiaomi, 13 Mayıs'ta ANC İle Yeni Bir TWS Başlatacak

 

Tüm söyledikleri, Xiaomi’nin bu yeni ANC donanımlı kablosuz kulaklıklarının şarj durumunun şirketin yeni logosunu sergileyeceği . Firma ayrıca bu ürünün yeni ‘Xiaomi’ logosuna uygun olarak tasarlandığını iddia ediyor .

Bu ses aksesuarı, teaser gönderisinde kullanılan hashtag’e göre Çin’de ‘Mi Noise Reduction Pro’ (çevrilmiş) olarak adlandırılabilir. Son olarak, bu kulaklıklar 13 Mayıs’ta piyasaya sürülecek.

Bugün itibariyle bu ürün hakkında pek bir şey bilinmese de, bu hafta sonraki resmi sürümünden önce ürün hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. Her şeyden önce, bu kulaklıklarla ilgili bilgiler önümüzdeki birkaç gün içinde teaser şeklinde bu aynı Xiaomi Smart Life Weibo hesabından gelmelidir.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *