«
indir (36)

Xiaomi bugün, iyileştirilmiş ses kalitesinin yanı sıra gelişmiş Nesnelerin İnterneti (IoT) deneyimiyle birlikte gelen Mi AI Hoparlörünün ikinci nesil modelini piyasaya sürdü. Ön satış fiyatı 199 yuan, yaklaşık 30 $.

Tıpkı selefi gibi, bu yeni Mi AI Hoparlör , altı halka mikrofonla donatılmış olarak gelir ve Stereo Kanal desteğine sahiptir ve kullanıcıların bir surround ses deneyimi elde etmek için iki hoparlörü bağlamasına olanak tanır.

Aynı zamanda tüm evde oynatmak için birden fazla cihazı birleştirmeyi de destekler. Hoparlör önceki nesil modelden daha derin bir alçak frekans ile birlikte gelir. Cihazın ters çevrilmiş kabin tasarımı da düşük frekans etkisinin iyileştirilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda daha geniş bir dinamik aralık sunan yeni bir ses algoritması ile birlikte gelir.

Xiaomi, ikinci nesil Mi AI Speaker'ı piyasaya sürdü; 199 yuan (30 $) için ön satışta mevcut

Resmi liste, Mi AI Speaker’ın 271 milyondan fazla akıllı cihaza erişimi olan Xiaomi IoT platformunu desteklediğini ve ayrıca Philips ve Op dahil 89 IoT platformunu desteklediğini ortaya koyuyor . Cihaz aynı zamanda tek tıklamayla bağlanmayı sağlayan XiaoAI ve Mijia Smooth Connection’ı da destekler.

Dahili bir Bluetooth Mesh Ağ Geçidi ile Kapı Kilitleri ve Işıkları gibi yüzlerce Bluetooth cihazına bağlanabilir . Bu tür cihazlar, XiaoAI tabanlı sesli komutlarla da yapılandırılabilir .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *