«
indir (2)

İlkbahar ve kış mevsimleri, çamaşırların yıkandıktan sonra kurumasının daha uzun sürdüğü dönemlerdir. Bahar yaklaşırken Xiaomi , giysilerinizin kurumasını kolaylaştıracak yeni bir ürün piyasaya sürdü. Ürün MIJIA Elbise Kurutucu 10kg olarak bilinir, çünkü 10kg taşıma kapasitesine sahiptir.

MIJIA Çamaşır Kurutucu, giysilerin hemen kurutulmasını sağlayan ve hemen giyilebilecek şekilde yıkanabilen ısı pompası ile kurutmayı benimser. Böylece pus, rüzgar ve yağmur için endişelenmenize gerek yok.

Makine sadece giysiyi ısıtarak kurutmakla kalmaz, aynı zamanda ağırlığı ve diğer faktörlerin yanı sıra giysi malzemesinin tasarımına göre sıcaklığı da ayarlar. Böylece bezin fazla kurumasına veya deforme olmasına neden olmaz.

Aynı zamanda MIJIA Çamaşır Kurutucu 10Kg, farklı giysilere tam bakım sağlamak için 22 kurutma modunu destekler. Kurutma modu, MCU ve Wi-Fi’nin ikili yükseltmelerini destekler ve kullanıcı geri bildirimlerine göre sürekli olarak güncellenebilir.

Xiaomi, ıslak giysileri tamamen kurutabilen MIJIA Elbise Kurutucusunu piyasaya sürdü

Aynı zamanda, yerleşik akıllı ileri ve geri algoritması, giysilerin dolaşmasını etkili bir şekilde azaltabilir. Böylece 10 kg taşıma kapasitesi dahilinde olduğu sürece büyük giysiler de makine kullanılarak kurutulabilir. Makine, 4 kişilik bir ailenin günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecek süper büyük 118L iç tüpe sahiptir. İç tüp 574 mm iç tüp çapına sahiptir ve bu da onu hacimli malzemeler için uygun hale getirir.

Ayrıca 3 seviye kuru giysi ayarı ile ütüleme, hazır giyim ve depolamayı destekler ve kırışıklığa dayanıklı işlevi vardır. Kuruduktan sonra iç tüp, kırışıklıkları önlemek için giysileri sallamak için aralıklı olarak döndürülür ve giysileri korumak için kurutulur.

Farklı kullanım senaryolarını hesaba katan MIJIA giysi kurutucu 10Kg, harici su çıkış drenaj borusuna ek olarak, suyu depolamak için yerleşik büyük kapasiteli bir su saklama kutusuna da sahiptir. Böylece makine su kaynağının olmadığı bir yere kurulabilir.

Kurutma makinesi, kurutma durumunu her zaman ve her yerde takip etmek için Mijia uygulamasına da bağlanır.

Mijia giysi kurutucu 10Kg şu anda Jingdong’da Mi Fan Festivali için 2,999 yuan (~ 457 $) fiyatla satılıyor . Gerçek perakende fiyatı 3599 yuan (~ 548 $),

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *