BTK’nın Engellediği İstanbul Bilişim Yeni Site Açtı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

BTK’nın Engellediği İstanbul Bilişim Yeni Site Açtı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

BTK’nın Engellediği İstanbul Bilişim Yeni Site Açtı!

Binlerce ürünün piyasaya kıyasla çok daha uygun fiyata listelendiği İstanbul Bilişim’den sipariş veren kullanıcıların ürünlerini teslim alamaması ve para iadelerinin gerçekleşememesi sonrasında büyük bir kriz ortaya çıkmıştı. Bizim de şirket yetkilileri ile röportaj yaptığımız ve daha sonrasında konkordato kararını duyurduğumuz İstanbul Bilişim’in internet sitesi için erişim engeli kararı alındı.

.

İstanbul 5. Sulh ve Ceza Hakimliği tarafından verilen bu karara rağmen İstanbul Bilişim’in yeni bir site açarak (istanbul-bilisim.com) ürün satışına devam etmesi herkesi şaşırttı. Kısa süre içerisinde bu adresinde engellenmesi bekleniyor.

.

BTK engelledi! İstanbul Bilişim’e dikkat!

Bu kapsamda istanbulbilisim.com adresine girenler şu uyarı ile karşıya kalıyor;

istanbulbilisim.com hakkında; İstanbul 5.Sulh Ceza Hakimliği tarafından verilen 28/07/2020 tarih ve 2020/2984 D.İş sayılı karara istinaden Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından koruma tedbiri uygulanmaktadır.

BTK’nın Engellediği İstanbul Bilişim Yeni Site Açtı!

istanbul-bilisim.com adresine yönlendiriliyor!

.

Ancak yukarıda belirttiğimiz gibi İstanbul Bilişim tarafından yeni bir alan adı satın alınmış ve oraya yönlendirme yapılmış. Bu nedenle şirketin internet sitesine girmek istediğinizde erişim yasağı uyarısı ile karşı karşıya kalmak yerine istanbul-bilisim.com adresine doğrudan yönlendirilme ihtimaliniz yüksek.

.

BTK’nın erişim engeli kararını da göz önünde bulundurarak, mağduriyet yaşamamak için bu siteden alışveriş yapmamalısınız.

BTK’nın Engellediği İstanbul Bilişim Yeni Site Açtı!

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: