«
xiaomi-mi-10-pro-plus-antutu-testinde-goruldu-1595920780

Xiaomi’nin  amiral gemisi Mi 10 serisinde yeni bir varyant piyasaya sürmesi bekleniyor  . Yeni ahize Mi 10 Pro Plus olarak isimlendirildi  .  Mi 10 Pro’nun daha yüksek bir çeşidi olacak . Bununla birlikte, akıllı telefonun bir Snapdragon 865+ özellikli olması beklenmiyor, ancak overclock yapılmış bir Snapdragon 865 SoC’yi koruyacak.

Mi 10 Pro Plus daha önce AnTuTu benchmarkında ortaya çıkmıştı ve burada 687.422 genel puanı aldı – herhangi bir telefondan gördüğümüz en yüksek puan. Şu anda, saygın kaçakçı Buz Evren yaklaşan gadget ile ilgili başka bir fikir ortaya çıkardı – özelleştirilebilir bir GPU içerecektir.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus, GPU'yu Özelleştirmek İçin Game Turbo Uygulamasına SahipTweet’e göre Xiaomi, Mi 10 Pro + ‘yı Game Turbo uygulamasının içinde bulunan bir grafik kontrol kartıyla optimize etmek için Qualcomm ile işbirliğisi kurudu. Kullanıcılar, açık profiller, ayarlar ve hatta tamamen manuel GPU frekans değişiklikleri ile GPU performansını tam olarak istediğiniz gibi değiştirme seçeneği imkanına sahip olabilecekler. Sağlanan ekran görüntüleri ayrıca doku filtreleme, kenar yumuşatma, yüzey ve anizotropik filtreleri  bizlere göstermektedir.Xiaomi Mi 10 Pro Plus, GPU'yu Özelleştirmek İçin Game Turbo Uygulamasına Sahip

Mi 10 Pro +, 120Hz’e kadar ekran yenileme hızının yanı sıra 108MP ana kamerayı destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Telefonun ayrıca 4500mAh pil ve 120W şarj desteği sunması tahmin ediliyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *