«
Xiaomi-Redmi-K30-Ultra-is-officially-presented

Xiaomi’nin Mi 10 serisinde Mi 10T ve Mi 10T Pro şeklinde yeni cihazları piyasaya sürmesi bekleniyor. Tüm tasarım ve teknik özellikler bu yakışıklı zaten sızmış. Onlarla ilgili belirsiz olan tek şey onların acısıydı. Ama şimdi, Pro modelinin fiyatı da sızıyor.

Xiaomi Mi 10 T Pro

Yaklaşan Mi 10T ve Mi 10T pro’nun normal Mi 10 ve Mi 10 Pro’ya göre daha ucuz alternatifler olması bekleniyor . Bu cihazları daha cep dostu bir fiyata satmak için Xiaomi, kullanımdaki kullanıcıları etkilemeyen bazı özellikleri azalttı.

Örneğin, her iki telefon da Mi 10 serisinin standart sürümlerindeki kavisli OLED ekrana kıyasla LCD panel ile birlikte gönderilecek . Ancak bunu telafi etmek için şirket 144Hz yenileme hızı ekledi. Ekranlar bir akıllı telefonun en pahalı parçalarından biri olduğu için fiyatlarının çok daha ucuz olduğu düşünülüyordu.

Neyse ki, bu spekülasyon doğrudur. 数码 闲聊 站 (Dijital Sohbet İstasyonu) tarafından paylaşılan bir resim Mi 10T Pro’nun fiyatının 699 € olduğunu ortaya koyuyor. Bu, bu telefonun Mi 10 Pro’nun lansman fiyatından 300 € daha ucuza satılacağı anlamına geliyor. Aslında, normal Mi 10’un ilk çıkış fiyatından da 100 € daha ucuz olacak.

Xiaomi Mi 10T Pro Fiyat Sızıntısı

Kağıt üzerinde Mi 10T Pro , vanilya Mi 10’dan çok daha iyi görünüyor. LCD panel. Her şeyden önce yukarıda da belirtildiği gibi daha uygun fiyatlı olacaktır.

Bununla birlikte Xiaomi , yeni Mi 10T serisinin lansman tarihini henüz açıklamadı. Sızıntıların ve perakendeci listelerinin sayısına göre, çok yakında resmiyet kazanacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *