«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Xiaomi Mi Band 7, Türkiye’de satışa çıktı

Xiaomi Mi Band 7, Türkiye’de satışa çıktı

mi-band-7-fiyati-ve-ozellikleri149533_2

Xiaomi’nin ülkemizde büyük bi kitleye ulaşan Mi Band akıllı bileklik serisinin son delegesi Xiaomi Mi Band 7, Türkiye’ye geldi. Bazı alış veriş sitelerinde Xiaomi Türkiye garantili olarak Mi Band 7 satışı başladı.

Mi Band 7 fiyatı ne kadar?

Xiaomi Mi Band 7, 879 TL fiyatı ile Hepsiburada, n11, Trendyol, PttAVM ve İnceHesap’ta Xiaomi Türkiye garantili olarak satışa sunuldu. Xiaomi’nin kendi mağazalarında ise şimdilik satışa sunulmadı.

Xiaomi Mi Band 7’nin Mi Band 6’dan farkları neler?

Mi Band 6’daki 1,56 inç büyüklüğündeki ekran yerine Mi Band 7’de 1,62 inç büyüklüğünde ve Always On Display özelliğine sahip AMOLED ekran kullanılmaya başlandı. Büyüyen ekranla beraber 100’den çok yeni saat arayüzü eklendi. Maksimum parlaklık srandardı 450 nitten 500 nite yükseldi.

Mi Band 6, 30 değişik spor moduna sahipti. Mi Band 7 ise 120 değişik spor moduna sahip. VO2 Max takibi eklendi. Batarya kapasitesi arttı. Bu sayede Mi Band 6’nın kullanım sürelerine kıyasla normal kullanımda 1 gün, yoğun kullanımda 4 gün daha çok kullanım zamanı sunuyor.

Mi Band 7 özellikleri

  • Ekran: 1,62 inç AMOLED
  • Çözünürlük: 192×490 px, 326 PPI
  • Suya Dayanıklılık: 5ATM
  • Bluetooth 5.2
  • Kandaki oksijen doygunluğu takibi, kalp atış sürati takibi, uyku takibi, basınç takibi, kadın sağlığı takibi, soluk egzersizi
  • Spor modu: 120 adet
  • Batarya: 180 mAh

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *