Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 Resmi Olarak Tanıtıldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 Resmi Olarak Tanıtıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mi Electric

Xiaomi bugün yeniden birçok yeni ürün ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı hale getiren Mi TV Stick ve kavisli oyuncu monitörü dikkat çekiyor olsa da, en dikkat çekici ürünlerin Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün.

.

Karşınızda Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Özellikleri Ve Fiyatı!

.

Martı gibi servislerin scooter ile ulaşımı yaygınlaştırmaya başlaması sonrasında, scooter almayı düşünen insanların sayısı oldukça artmaya başladı. Xiaomi’de bu noktada iki farklı seçenek ile kullanıcıların karşısına çıktı. Hali hazırda piyasada olan Mijia M365’in yenilenmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan Mi Electric Scooter 1S, kullanıcıya yaklaşık 30 km menzil sunuyor. 12,5 kg ağırlığındaki scooter, önceki model ile benzer şekilde 250W motora sahip. Bu sayede saatte 25 km hıza kadar çıkılabiliyor.

.

Mi Electric

.

Xiaomi, 30 km menzilin düz bir yüzeyde 15 km/s hızla giden 75 kg ağırlığında bir sürücü ile elde edildiğini belirtiyor. Yani, günlük kullanımda 30 km menzili görmek pek mümkün görünmüyor. Hız göstergesine ve pil seviyesi için dört adet LED ışığa sahip olan scooter, önceki modele kıyasla daha güçlü bir frene de sahip.

.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S fiyatı 400 €’dan başlıyor.

.

İşte Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Özellikleri Ve Fiyatı!

.

Mi Electric Scooter Pro 2‘ya bakacak olursak: Artık daha hızlı soğuyabilen ve pil yönetimi geliştirilen cihaz, daha iyi kablolama ile dayanıklılık tarafında yaşanan sorunları ortadan kaldırıyor. 14,2 kg ağırlındaki scooter, 45 km menzil sunuyor.

.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 Resmi Olarak Tanıtıldı!

.

300W gücündeki motorunun ulaşabildiği maksimum hız 25 km/s. Bu hız düşük gibi görülebilir, ancak birçok ülkede yasal bir zorunluluk. Motorun daha güçlü olması scooter ile yüzde 20 eğimde tırmanmayı mümkün hale getiriyor, 1S modelinde yüzde 14 ile sınırlı. Ayrıca Pro’nun ön tekerinde de disk fren yer alıyor. Xiaomi Scooter Pro 2 fiyatı 500 € olarak belirlendi.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: