Xiaomi'nin Hindistan'daki Rekor 3000. Mi Mağazası Açıldı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi’nin Hindistan’daki Rekor 3000. Mi Mağazası Açıldı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi'nin Hindistan'daki Rekor 3000. Mi Mağazası Açıldı

Xiaomi’nin 2010’daki bir teknoloji girişiminden günümüze olan yapmış olduğu yolculuğu, ikonik Mi Mağazaları’nın oynadığı rollerden bahsetmeden tamamlanmayacaktır. Başta, şirket sadece çevrimiçi satış modelini benimsedi, fakat bu başarılı bir model olduğunu ispatlanamadı. Daha sonra şirket, Mi Store olarak bilinen tuğla ve harç mağazaları açmaya başladı. Bu model, şirketin Hindistan da dahil olmak üzere mağaza açmayı seçtiği yeni pazarlarda kopyalanmıştır.

Hindistan’ınki rekor kıran bir egzersiz oldu. Şirketin Kasım 2018’de 500 Mi Mağazası açarak nasıl bir Guinness Dünya Rekoru kırdığını anımsıyoruz. Geçtiğimiz sene ağustos ayına kadar şirket 2000 numaralı mağazayı açtı. Şimdi Çinli teknoloji devi başka bir rekor kırdı. Hindistan’da 3000. Mi Mağazasını açtı. Bu, şirketin geçen yıl 1000 mağaza açtığı anlamına geliyor.

Xiaomi'nin Hindistan'daki Rekor 3000. Mi Mağazası Açıldı

Xiaomi, Hindistan’a ilk olarak 2014 yılında girdi ve şu anda Asya ülkesinin bir numaralı akıllı telefon markası olma vasfına saip. Daha fazla Mi Mağazasının açılması, şirketin ürünlerini kesinlikle alıcılara yaklaştıracaktır.

Dönüm noktası hakkında yorum yapan Mi Hindistan COO’su Muralikrishnan B şunları söyledi:

“Mi Hayranlarımızdan ve İş Ortaklarımızdan 3000. Mi Mağazamızı açmamızı ve bu kadar kısa bir süre içinde ülkedeki en büyük özel tek markalı perakende ağı olarak konumumuzu güçlendirmemizi sağlayan sürekli destek almaktan mutluluk duyuyoruz. Marka olarak, her zaman herkese yenilik getirmek ve girişimciliği teşvik etmek için çalıştık. Özel perakende ağımız, binlerce kişinin Mi India ile olan ilişkileri yoluyla girişimci olmasını mümkün kılmıştır. Ortaklarımız ve Mi Fanları ile birlikte daha yükseklere çıkmaya kararlıyız ”.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: