Xiaomi, Qicycle Electric Power-Assisted Bicycle National Standard Edition'ı Piyasaya Sürdü - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Galaxy Note 20 Performans Testi Sonucu Ortaya Çıktı!

e
sv

Xiaomi, Qicycle Electric Power-Assisted Bicycle National Standard Edition’ı Piyasaya Sürdü

avatar

Ahmet Yusuf Akbaba

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi , kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünleriyle yıllar içinde itibar kazanmıştır. Bu nedenle, 2016 yılında şirketin bugüne kadarki en pahalı ürünü olan Qicyle R1 bisikletinin 3000 $ civarında fiyatla satışa sunulması bir sürpriz yaptı . Yüksek fiyat etiketi olmasına rağmen, Qicycle R1, satış ve popülerlik açısından büyük bir hit oldu ve şirketi şöhrete kavuşturdu. O süreden beri, Qicycle markası e-bisikletler de dahil olmak üzere birkaç popüler bisiklet daha piyasaya sundu. Marka, Aralık 2019’da Qicycle Electric Power-destekli Bisiklet’i piyasaya sunud. Bu ürün artık bir halefi oldu.Qicycle Elektrik Destekli Bisiklet

Halefi, Qicycle Electric Power-assisted Bicycle National Standard Edition olarak adlandırılıyor ve 2.903,90 Türk Lirası (401 $) fiyat etiketi taşıyor. Yeni sürüm, Çin’in EV’ler için ulusal standardına uygundur ve şimdi Mi.com’da mevcuttur . Üç sürüş modunu destekler ve 40 km menzile sahip destekli bir pil ömrüne sahiptir. Bisiklet ayrıca büyük boyutlu, ışığa duyarlı bir ekran ve 20 inçlik bir tekerlek çapı ile donatılmıştır.

QiCycle elektrik destekli bisikletin yeni ulusal standart versiyonu, üç vitesin serbest geçişini destekler – ilk vites,% 25 elektrik çıkışı sağlayan ekonomik moddur. İkinci vites, 40 km’ye kadar destekli sürüş mesafesiyle hem dayanıklılığı hem de gücü hesaba katan denge modudur. Üçüncü mod,% 75 elektrik çıkışı ve üç hız seviyeleri ile Gelişmiş mod olarak tanınmaktadır.

QiCycle elektrik destekli bisiklet ayrıca çok boşluklu entegre 6061 hafif alüminyum alaşımlı çerçeve kullanır. Gövde için ayrılmış birden fazla vida deliği vardır. İhtiyaçlarınıza göre sepet, raf ve diğer aksesuarları monte edebilirsiniz. Parlak bir LED ön büyük Işıklar ve arka uyarı lambaları ile donatılmıştır. Bunun dışında herhangi bir zamanda egzersiz verilerini görüntülemek için kullanılabilen bir akıllı telefon aracılığıyla MIJIA uygulamasına bağlantıyı destekler.

Teknik özellikler açısından, yeni bisikletin gövde boyutu 1530x205x1040mm ve ağırlığı 18kg. Ön ve arka tekerlek merkez mesafesi 1014 mm, maksimum tasarım hızı 25 km / saat, yük kapasitesi 100 kg ve şarj süresi 4 saatten az bir sürede tamamlanır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: