Teknoloji Haberleri

Xiaomi’den Bir İlk! Saç Uzatma Tarağı

Teknoloji devi Xiaomi, akıllı telefonları kadar akıllandırdığı ürünlerle de konuşulmaya devam ediyor. Akıllı süpürgemasketaşınabilir fanduş başlığısaç kurutma makinesi gibi ürünleriyle ön plana çıkan şirket, şimdi de akıllı saç uzatma tarağıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Xiaomi’nin yeni ürünü akıllı saç uzatma tarağı

Purely ve Cellight imzalı bir ürün olan akıllı saç tarağı, plastik kılların arasından yaydığı ışınlarla saçların daha hızlı uzamasını sağlıyor.

650 nm LLLT kırmızı ışık ve 415 nm yeşil ışık kombinasyonuyla saçları uzatma özelliği kazanan ürün, üzerinde bulunan minik düğme ile kırmızı ve yeşil ışıkları yaymaya başlıyor. Bu yolla kafa derisindeki dengesizliklerin ya da saç derisi sorunlarının çözülmesine yarıyor.

Ürünün tek özelliği saç uzatması değil, bunun yanında saç derisi temizliğiyağ miktarının azaltılmasıtıkanmış gözenekleri açılması ve saç dökülmesini azaltması özellikleriyle dikkatleri tamamen üstüne çekiyor.

16-24 hafta içinde sonuç vermeye başlayan ürünün 56 euro’luk bir fiyatı bulunuyor ve Türkiye fiyatının 600-800 TL civarı olması bekleniyor.

Etiketler

Bünyamin Bayındır

Teknoloji Meraklısı - Donanım Forum Editör

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Güzel ve bilgilendirici bir yazı olmuş gerçekten güzel ve değişik bir alet üretmişler işe yarar nitelikte

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: