«
SUICIDESQUAD

James Gunn’ın yönettiği ve 2021’de vizyona girmeyi beklenen yeni Suicide Squad filmi için belirlenen yaş sınırı açıklandı. Yönetmen Twitter’da yaptığı açıklamayla filmin +18 yaş sınırıyla yayınlanacağını ve aileler için uygun olmayacağını belirtti.

.

Yeni Suicide Squad’a Yaş Sınırı Geliyor

.

Yeni Suicide Squad Filmi Yeni İsimlerle Geliyor

.

2016 yılında çıkan ilk Suicide Squad filmi izleyenler tarafından beğenilmemiş, çok fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Bu defa farklı bir yol izlemek isteyen DC, yönetmen koltuğuna Guardians of the Galaxy serisinden tanıyacağımız James Gunn’ı getirmişti. Twitter’da “Umarım Suicide Squad +18 yaş sınırıyla gelir” yazan bir hayranın tweetinin altına Gunn “Evet, +18 yaş sınırıyla geliyor” dedi. Yönetmen şimdiden filmin kanlı geçeceğini doğrulamış oldu.

.

Yeni Suicide Squad’a Yaş Sınırı Geliyor

.

Yakın zamanda Deadpool ve Logan gibi başarılı filmlerin +18 yaş sınırıyla geldiği düşünüldüğünde, bu bilgi filmi bekleyen kitleyi bir hayli mutlu etmiş gibi duruyor. Sinemaların yanı sıra HBO Max platformunda da yayınlanacak olan filmin yönetmeni Gunn, ilk yapımdaki başarısızlığı bir kenara atmak için yapımın ismini The Suicide Squad olarak yenilemişti.

.

Herhangi bir aksilik olmaması durumunda 6 Ağustos 2021 tarihinde vizyona girecek filmin kadrosunda ise oldukça tanıdık isimler bulunuyor. İlk filmde Harley Quinn rolünü canlandıran Margot Robbie’nin yanı sıra, Idris Elba, John Cena ve Sylvester Stalone gibi dünyaca ünlü isimler de yeni filmde rol alacak.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *