«
5d4a5f22554280086cfa1370

Instagram ReelsTikTok fenomenlerine para teklif etmeye başladı. Hızlı yükselişi ve yoğun kullanımıyla dikkat çeken TikTok, diğer platformlar tarafından da takip edilir hale geldi.

.

Bazı yasaklamalara konu olan sosyal medya uygulaması, yüksek takipçili kullanıcılarının kaybıyla da yara alabilir. Çünkü TikTok’a benzer uygulama geliştiren firmalar, fenomenlere odaklanmış durumda.

.Instagram, TikTok Fenomenlerine Para Teklif Ediyor!

Instagram, TikTok fenomenlerine para öneriyor.

Kullanımı giderek artarken yasaklamalara da konu olan sosyal medya uygulaması TikTok, kullanıcılarının başka uygulamalar tarafından takip edilmesiyle de gündemde. TikTok’a rakip olarak geliştirilen Instagram Reels, dikkat çeken kullanıcılara kendi platformuna geçmesi için para teklif etmeye başladı.

.

TikTok fenomenlerine önerilen para miktarının yüzlerce hatta binlerce dolar olduğu ifade ediliyor. Bu nedenle de kullanıcıların platformlar arası geçiş yapabileceği belirtiliyor. Ücret ödenmesi için de bir sözleşme üzerine anlaşmak gerekiyor. Geçiş yapacak olan fenomenler, bu anlaşmaya imza atıyor.

Uygulama, Çin ve Hindistan arasında yaşanan kriz nedeniyle Hindistan’da yasaklanmıştı. Uygulamanın bu ülkede onlarca milyon indirme sayısı bulunuyordu. Bunun ardından ABD’de de uygulamanın yasaklanmasına dair çalışmalar yapıldığı belirtiliyor.

.tiktok fenomenlerine para

Fenomenlerin geçiş yapması istenen uygulama ise Kuzey Amerika ve Güney Amerika başta olmak üzere bazı ülkelerde faaliyet gösteriyor. Uygulamanın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Filiz

    Gerçektende çok iyi olmuş emeğinize sağlık

  2. Canan

    Belkide en iyisi budur bilemedim yani🙃🙃

  3. Ayca

    Çok güzel bir şekilde yazılmış bir makale gerçekten de okuması keyifliydi