«
YouTube Music

Bir süre önce tanıtılan YouTube Music, son hız gelişmeye devam ediyor. YouTube Music, oynatma listelerinizi daha da iyi hale getirmek için size şarkılar önerecek. Oynatma listeleri oluşturmak pek çok kişinin kullandığı bir özellik. Özellikle Spotify da çok başarılı bir şekilde sunulan önerilen şarkılar YouTube Music tarafına da geliyor. YouTube Music şarkı önerisi özelliği ile diğer uygulamalara yaklaşıyor.

.

YouTube Music Playlist Oluşturma Özelliği Geliyor!

.

Ne dinlemek istediğinizi çoğu zaman biliyor olsanız da müzik uygulamalarının sizin dinlediğiniz şarkılara göre öneri sunması gerçekten çok kullanışlı bir özellik. Farklı şarkıları keşfetmeyi sağlayan bu özellik aynı zamanda dinlediğiniz türdeki şarkılara yenilerini eklemenize de olanak tanıyor.

.

YouTube Music’e Spotify ve Apple Music Özelliği Geliyor!

.

YouTube Music’in yeni özelliği için özel bir yapay zekâ algoritması kullanıyor. Tıpkı popüler olan uygulamalardaki gibi algoritma öneri sunmak için eski çalma listelerinizdeki şarkıları ve önceden dinlediğiniz şarkıları karıştırıyor ve size benzer türde parçaların da olduğu bir liste oluşturuyor.

.

Bir oynatma listesi hazırlandığında diğer kullanıcılar bunu profilinizde ve yaptığınız diğer herkese açık oynatma listelerinde görebiliyor. Başkasının çalma listesine rastlarsanız, onların oluşturduğu diğer herkese açık çalma listelerine de siz görebilirsiniz.

.

YouTube Music

.

YouTube Music, bir süre önce gelmiş olmasına rağmen sürekli olarak yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Yakın zaman önce arkadaşlarınızla karışık listeler oluşturmak için yeni bir oynatma listesi özelliği de bünyesine eklenmişti.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Burak Tatoğlu

    Gelmesi iyi olur ama artık müzik dinlemek icin bile para istiyolar.Para istemeseler bile araya 10 tane reklam atiyolar.Sarki zevki kalmiyo insanda

  2. Emo

    Artık her platform kendi çıkarını ne özellik olursa paraya çeviriyor aynı Apple gibi saçmalık