«
q4-2020-overall-worldwide-app-downloads

Sensor Tower, 2020’nin dördüncü çeyreğini ve tüm yılını kapsayan en son Veri Özetimizin yayınlandığını duyurmaktan gurur duyar . Bu kapsamlı rapor, küresel mobil uygulama ekosistem eğilimlerini araştırır ve indirmek ücretsizdir.

Raporda incelenen konular arasında, 2020’de mobil uygulama ekonomisinde hissedilen ve hem mağaza hem de kategori düzeyinde rekor kıran rakamlara yol açan COVID-19’un etkisi yer alıyor. Toplamda, App Store ve Google Play genelinde indirme sayısı 2019’a göre yüzde 23,8 artışla 143 milyara ulaştı.

2020'nin En İyi Mobil Uygulamaları, Oyunları ve Yayıncıları: Sensor Tower'ın Veri Özeti

Rapor, geçen yılın uygulamayla ilgili en önemli konularına ek olarak, hangi uygulamaların, oyunların ve yayıncıların bu olağanüstü büyümeyi sağladığını ve dünya 2021’de umarız normale dönerken uygulama ekosisteminin nasıl gelişmeye devam edeceğini araştırıyor. Artı , Zoom’un dünya çapındaki ofis ve okul kapanışlarını takiben yükselişinin yanı sıra mobil oyunların rekor indirme ve gelir artışlarına nasıl ulaştığı ve zor bir yılda seyahat uygulamalarının yavaş iyileşmesinin öncülük ettiği İş kategorisinin eşi benzeri görülmemiş başarısını kırıyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *