«
2022 MERCEDES

Mercedes C ailesi, bugüne kadar 10 milyonun üzerinde satış ile en çok tercih edilen D segmenti modellerden birisi. 2022 Mercedes C serisinin makyajlı tasarımı ve özellikleri ile dikkat çeken tanıtımı yapıldı.

.

2022 Mercedes C Serisi Teknolojileri İlgi Çekici!

.

Yapay Zekâ Ve IoT Destekli 2022 Mercedes C Serisi Özellikleri!

.

Yenilenen tasarımıyla birçok kullanıcı tarafından beğenilen yeni Mercedes C serisi, artık E ve S ailelerinden ilham alınan arka far tasarımına sahip. Ön kısımda E serisine benzerliğiyle dikkat çeken yeni model, 65 cm daha uzun. Ayrıca genişliği 10 cm artırılan ve tavanı eski modele göre alçaltılan model, daha sportif tasarıma sahip.

.

ABD pazarı için 18 ve 19 inç jant seçeneklerine sahip olan model, Avrupa için sadece 17 inç jantlar ile piyasaya sunulacak. Diğer araçlar ile iletişim kurmayı sağlayan IoT sistemiyle karşımıza çıkıyor.

.

2022 Mercedes C Serisi Teknolojileri İlgi Çekici!

.

Yapay zeka destekli sürüş destek sistemi ile karşımıza çıkan yeni Mercedes C serisi, iç tasarım konusunda da kullanıcıların beğenisini kazandı. Geleneksel kadran yerine S ve E serilerinden alışık olduğumuz LCD gösterge paneli yer alıyor. Yeni model, 10,25 inç ve 12,3 inç olmak üzere iki farklı gösterge panel seçeneğine sahip.

.

2022 Mercedes C Serisi Teknolojileri İlgi Çekici!

.

2022 Mercedes C ailesinde 9,5 inç ve 11,9 inç olmak üzere iki farklı multimedya ekranı mevcut. Ayrıca yeni nesil MBUX multimedya sistemi ile donatılan model, hem sesli hem de dokunmatik olarak kontrol edilebiliyor.

.

C180, C200 ve C300 modellerinin hem dizel hem de benzinli versiyonu olan 2022 Mercedes C ailesinde C300e adında plug-in hibrit versiyon da yer alıyor. Ülkemizde fiyat bilgisi belli olmayan modelin ABD başlangıç fiyatı 43.000 dolar olarak tanıtıldı.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *