«
indir (52)

Amazon , en son Alexa Voice Remote, yani Fire TV uzaktan kumandası için bazı Android TV uzaktan kumandalarının tasarımından bir yaprak ödünç aldı . 3. nesil uzaktan kumanda, artık bazılarını veya tamamını asla kullanamayacağınız akış hizmetlerine kısayol düğmeleriyle birlikte geliyor.

Çok sayıda Android TV akış cihazının uzaktan kumandasında gördüğümüz gibi, yeni Alexa Voice Remote’ta yalnızca Amazon’un kendi Prime Video hizmeti için değil, aynı zamanda Netflix , Disney + ve Hulu için de önceden ayarlanmış uygulama düğmeleri var . Pek çok kişinin yalnızca bir akış hizmetine abone olduğunu düşünürsek, bu düğmelerden bazıları asla kullanılamayabilir. Üzgünüz, HBO Max kullanıcıları ve kısayol düğmesi olmayan diğer yayın hizmetleri.

3. nesil Alexa Voice Remote (Fire TV uzaktan kumandası), asla kullanamayacağınız düğmelere sahiptir

Diğer bir değişiklik, mikrofon düğmesinin özel bir Alexa düğmesiyle değiştirilmiş olmasıdır. Sonuçta, bir Alexa Voice Remote olarak adlandırılıyor. Ayrıca, ses kapatma düğmesi ses düğmelerinin sol tarafına taşınmış ve diğer tarafta “Kılavuz” adlı ek bir düğme bulunmaktadır. Yeni uzaktan kumandanın uyumlu olduğu ve uyumsuz olduğu cihazlar aşağıdadır.

3. nesil Alexa Voice Remote zaten Amazon ABD’de listeleniyor ancak henüz bir fiyat etiketi yok. Satışa çıktığında iki adet AAA pil ile gelecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *