«
nokia-lite-earbuds-bh-205-2

Yeni Nokia X , Nokia G ve Nokia C serisi akıllı telefonların lansmanının yanı sıra , HMD Global ayrıca Nokia Lite Earbuds (BH-205) adında yeni bir gerçek kablosuz kulaklık çifti duyurdu. Özelliklerine, özelliklerine, fiyatına ve kullanılabilirliğine bir göz atalım.

Nokia Lite Earbuds (BH-205) Teknik Özellikleri ve Özellikleri

Yeni piyasaya sürülen Nokia Lite Kulaklıklar (BH-205), OnePlus Buds Z ile benzer bir tasarıma sahip . Bu kulak içi kulaklık başlıkları 6 mm sürücülere sahiptir ve cihazlara Bluetooth 5.0 aracılığıyla bağlanırlar.

Ayrıca, kulaklıkların frekans aralığı 20Hz-20KHz’dir. Piyasadaki çoğu TWS gibi, dokunma hareketi kontrollerini de destekliyorlar.

36 saatlik pil ömrüyle piyasaya sürülen Nokia Lite Kulaklıklar (BH-205)

Tomurcuklar, şirketin 6 saate kadar listeleme süresi sunduğunu iddia ettiği her biri 40mAh pil ile destekleniyor. 400 mAh pil, LED göstergeler ve şarj için USB Type-C bağlantı noktasına sahip şarj kutusunun yanı sıra, kulaklıklar 36 saate kadar dayanacak şekilde derecelendirilmiştir.

Son olarak, Nokia Lite Kulaklıklar (BH-205) iki renkte (Kömür, Kutup Denizi) gelir ve üç farklı boyutta kulak ucu (S, M, L) ve bir USB Tip-C kablosuyla birlikte gönderilir.

Nokia Lite Kulaklıklar (BH-205) Fiyat ve Bulunabilirlik

Nokia Lite Kulaklıkların (BH-205) küresel ortalama RRP’si 39 € olacak. Nisan ortasından itibaren belirli pazarlarda satın alınabilecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *