Mobil

AirPods’lara Yeni Bir Rakip Daha Çıktı

Birçok farklı markanın ardından AirPods benzeri bir tasarımla sunulacak yeni bir kulaklık da OnePlus’tan geliyor. Bir süredir özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili farklı sızıntılarla karşımıza çıkan kulaklık, bugün de tasarım sızıntısıyla karşımıza çıktı. AirPods benzeri OnePlus kablosuz kulaklık tasarımı neredeyse netleşti!

.

AirPods benzeri OnePlus kablosuz kulaklık tasarımı netleşti!

.

OnePlus kısa süre önce boyun askılı bir kablosuz kulaklık modelini tanıtmıştı. Tanıtımın ardından yeni nesil teknolojinin gerisinde kaldığı eleştirileriyle karşı karşıya kalan şirket, şimdi de tamamen kablosuz AirPods benzeri bir kulaklık çıkartmaya hazırlanıyor. Bir süredir çıkış tarihi ve bazı özellik iddialarıyla karşımıza çıkan kulaklık, bugün de tasarımıyla karşımızda.

.

oneplus
.
.
İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı Max J.OnePlus’ın beklenen kablosuz kulaklık tasarımının olduğunu iddia ettiği bir görsel paylaştı. Görselle birlikte Apple’ın AirPods’larına benzeyeceği iddia edilen kablosuz kulaklığın benzerlik iddiaları da böylelikle doğrulanmış oldu.

.

.

AirPods benzeri OnePlus kablosuz kulaklık tasarımı neredeyse netleşse de özellikleri henüz net bir şekilde bilinmiyor. Basit bir kabataslak çizimle karşımıza çıkan kulaklık görselin tasarım detaylarının da önümüzdeki günlerde daha detaylı karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Ayrıca sızdırılan görselde özellikle Temmuz ayına dair bir vurgu da yapılmış durumda.

.

oneplus airpods

.

Temmuz ayında çıkma ihtimali bulunan kablosuz kulaklığın tasarımının yanı sıra özellikleri ile de AirPods’la kıyaslanıp kıyaslanamayacağını hep beraber zamanla göreceğiz. Cihazın isminin ne olacağı konusunda da henüz net bir bilgi bulunmuyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: