Mobil

Oyun Odaklı Realme X50 Pro Player Edition Tanıtım Tarihi Belli Oldu

realme X50 Pro 5G şubat ayında tanıtılmıştı. Bunun ardından oyun odaklı amiral gemisi realme X50 Pro Player karşımıza çıkıyor. Telefonun afişinin Weibo sayfasında paylaşılmasıyla birlikte bazı detayların da ortaya çıktığını söylemek mümkün. İşte Blade Runner adlandırılmasıyla realme X50 Pro Player’ın tanıtım tarihi. 

.

Realme X50 Pro Player Edition

.

Realme X50 Pro Player Tanıtım Tarihi

.

Akıllı telefon için yapılan paylaşımlarda telefonun hızına özellikle gönderme yapıldı. Etkileyici performans ve hız kralı ünvanlarıyla konumlandırılan yeni akıllı telefon aynı zamanda amiral gemisi özellikleri de bünyesinde toplayacak. Afişte yer alan telefonun tasarımının realme X50 Pro’ya benzediği açıkça görülüyor.

.

İki telefonda tasarımsal olarak ayrılan şeyse şüphesiz realme X50 Pro Player için kullanılan hologram yansımalı arka kapak tasarımı. Yansımalı bir tasarımla karşımıza yeni telefonun işlemci tarafında Snapdragon 865‘e güveneceği görülüyor. Telefonun teknik detayları hakkında herhangi bir doğrulama söz konusu değil ancak telefonun oyun oynamayı sevenleri etkileyeceği söyleniyor.

.

realme X50 Pro Player

.

Telefonun tanıtım tarihine baktığımızda ise karşımıza 25 Mayıs 2020 tarihi çıkıyor. Realme bu tarihte yalnızca bu telefonunu değil aynı zamanda bu telefon da dahil olmak üzere toplamda 8 ürününü de beraberinde tanıtacak. Bunlar arasında akıllı saatten telefona, kulaklıktan TV’ye kadar birçok ürün bizleri bekliyor olacak.

.

realme TV ve Watch ile birlikte bir gerçek kablosuz kulaklık modeli ve yine X3 serisi ürünlerinin tanıtılması bekleniyor desek çokta yanlış konuşmuş olmayız.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: