Amazon 39 TL’lik oyunu ücretsiz yaptı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Amazon 39 TL’lik oyunu ücretsiz yaptı!

avatar

Büşra Çevik

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amazon 39 TL’lik oyunu ücretsiz yaptı!

Son günlerde Epic GamesSteam gibi platformlardaki indirimler oyuncuların yüzünü güldürüyor. Oyuncuları sevindiren bir diğer firma da Amazon oldu. Amazon Prime Gaming, Overcooked oyununu ücretsiz yaptı. Oyunun fiyatı ise 39 TL değerindeydi.

.

Amazon Prime Gaming tarafından ücretsiz yapılan Overcooked nasıl alınır?

.

Yemek pişirme temasındaki Overcooked isimli oyun, Amazon’un Prime üyelerine ücretsiz olarak sunuldu. Oyunu almak için ilk olarak bu bağlantı üzerinden Prime Gaming’in ana sayfasına gidebilirsiniz. Akabinde sayfadaki ‘oyunlar’ başlığı altından Overcooked’ı , 22 Ocak tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

.

Amazon Prime Gaming’in ücretsiz yaptığı Overcooked, bir yemek pişirme oyunu ve şu şekilde tanımlanıyor: “Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin.”

Overcooked

Öte yandan Amazon Prime Gaming tarafından ücretsiz yapılan oyun, yeni nesil aksiyon oyunları gibi, yüksek sistem bileşenleri istemiyor.

.

Oyunun sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit)
İşlemci: 2.4 GHz – Çift Çekirdek
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 veya daha yüksek
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 750 MB kullanılabilir depolama alanı

.

Bizi takip edin!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: