«
STARFIELD

Kısa süre önce Microsoft tarafından satın alınan Bathesda sessizliğini koruyor. Fallout 76 fiyaskosundan sonra yeni bir yapım çıkarmayan stüdyo, henüz geliştirme sürecinde olan iki büyük oyuna sahip. Bunlar Bathesda’nın en büyük markası The Elder Scrolls 6 ve hakkında pek bir şey bilmediğimiz Starfield.

.

Starfield uzayda geçen aksiyon, macera türünde bir rol yapma oyunu. Hakkında çok fazla bilgi olmayan yapım, 2018‘de düzenlenen E3 konferansından kısa bir video ile tanıtıldı. Bu tarihten itibaren ise oyunla ilgili detay sunulmadı.

.

Starfield Daha Erken Gelebilir!

.

Starfield Çıkış Tarihi Hakkında Yeni İddia Çıktı

.

Oyun sektörünün içinden gelen güvenilir kaynak NateDrake, Bathesda’nın oyunu 2021 yılında çıkarmayı umduğunu belirtti. Ancak şu an durumdan çok emin olamadığını belirten NateDrake, şirketin Covid-19 sürecinden olumsuz etkilendiğini ve başlangıçtaki isteklere rağmen oyunun ertelenebileceğine dair ifadeler kullandı.

.

.

Hayranlar Starfield’ı beklese bile, asıl beklenen yapım apayrı. Son oyunu olan Skyrim 2011 tarihinde çıkan The Elder Scrolls serisinin altıncı oyunu, Starfield ile aynı konferansta duyuruldu.
.

Ancak Bathesda, önceliklerinin Starfield’ın geliştirilmesi olduğunu ve The Elder Scrolls 6’nın, ancak bu oyun çıktıktan sonra ana odakları haline geleceğini belirtmişti. Bu sebeple hayranlar Starfield’ın geliştirme sürecinin bitmesini, heyecanla bekliyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *