«
MWP22

Yeni nesil Apple AirPods’un bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ve konuya yakın kaynaklara göre popüler işitme cihazlarının üretimi zaten devam ediyor.

Bir DigiTimes raporuna göre (Via MacRumors ), Cupertino merkezli dev, 2021’in üçüncü çeyreğinde gerçekten kablosuz kulaklıkları olan AirPod’ların yeni yinelemesini başlatmayı planlıyor. Rapor, iPhone üreticisinin tedarikçilerinden birinin çoktan üretime başladığını da ekliyor. yanı sıra. Söz konusu tedarikçi, Tayvan merkezli ASE Technology’dir. Maalesef şu anda konuyla ilgili başka ayrıntı yok.

Apple üçüncü çeyrekte yeni AirPod'ları piyasaya sürecek, tedarikçiler üretime başlayacak

Bununla birlikte, lansman için zaman çerçevesi, bilinen Apple analisti Ming-Chi Kuo’dan gelen önceki raporlarla uyumlu. Analist, şirketin üçüncü nesil AirPod’ların üretimine başlayacağına inanıyordu, bu yılın üçüncü çeyreğinde, temmuz ayından eylül ayına kadar devam edecek. Bundan önce Kuo, yeni nesil AirPod’ların bu yılın ilk yarısında piyasaya sürüleceğine inanıyordu, ancak artık durum böyle değil gibi görünüyor.

Diğer son raporlara göre, AirPods 3’ün AirPods Pro’ya benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor . Buna, daha kısa bir gövdeye sahip olmak, ancak silikon kulak uçları olmadan veya aktif gürültü iptali dahildir. Bu özelliklerin olmaması da daha düşük bir fiyat etiketi sağlayacaktır. Ne yazık ki, şimdilik devam etmemiz gereken tek şey bu, bu konuyla ilgili daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *