Donanım Haberleri

Apple’dan iOS 13.5 Hatası İçin Resmi Açıklama Geldi

Apple’ın kısa bir süre önce yayınladığı yeni iPhone işletim sistemi sürümü iOS 13.5 hakkında yeni bir gelişme daha yaşanmıştı. Buna göre iOS 13.5 yüklenmiş olan iPhone modellerinde, App Store uygulamalarına erişim hatasının ortaya çıkmaya başlaması çoğu kullanıcıyı rahatsız etmişti. Apple’dan iOS 13.5 hatası için yeni açıklama geldi.

.

  İOS 13.5

.

iOS 13.5 App Store Uygulama Erişimi Hatası Düzeltildi

.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan iOS 13.5 hatasıyla beraber çoğu kullanıcı App Store uygulamalarına erişim konusunda sıkıntılar yaşamışlardı. Yeni güncellemeyi yapan bazı kullanıcılar WhatsApp ve YouTube gibi birçok uygulamaya erişim sağlayamadıklarını dile getiriyordu.

.

Hatanın etkilediği uygulamayı açmak isteyen kullanıcılar, karşılarında iOS sistem hata mesajını görüyordu. Ücretsiz uygulamalar dahil olmak üzere ilgili uygulamaya erişmek için App Store üzerinden uygulamanın satın alınması gerektiğine dair uyarı yer alıyordu.

.

İOS 13.5

.

Apple, bugün resmi olarak konu hakkında açıklama yaptı ve yüksek ihtimalle Aile Paylaşımı sisteminden kaynaklı olan bu sorunun çözüldüğünü açıkladı. Herhangi bir ek iOS güncellemesi yayınlanmadan çözülen hata, çoğu kullanıcının stresini ortadan kaldırması ve gündelik kullanımına dönmesini sağlayacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: