Gogoro VIVA MIX, 6 saniyelik pil değişimine sahip alacalı bir e-scooter | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Gogoro VIVA MIX, 6 saniyelik pil değişimine sahip alacalı bir e-scooter

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gogoro VIVA MIX, 6 saniyelik pil değişimine sahip alacalı bir e-scooter

Gogoro, Smartscooter’ın yeni bir versiyonunu ortaya çıkardı ve EV iki tekerlekli aracınızın daha dikkat çekici olmasını dilediyseniz, cevabı VIVA MIX olabilir. Yani, yine de Tayvan’da yaşıyorsanız, yeni, süper dayanıklı bir gövde tasarımıyla piyasaya sürüldüğü yer.

Gogoro’nun hedefi, Tayvan’da çılgınca popüler olan 125cc gazlı scooter segmentidir. VIVA MIX, bunun tersine, şirketin şehir içi ve banliyö bölgelerinde fermuarlamak için yaklaşık 56 mil / saat maksimum hıza sahip 6 kW su soğutmalı elektrik motorunu kullanıyor.

Gogoro VIVA MIX, 6 saniyelik pil değişimine sahip alacalı bir e-scooter

Tam şarjla 93 mil menzile sahip şirketin değiştirilebilir pil sistemiyle güçlendirilmiştir. Bununla birlikte, sürücüler şarj etmek için fişe takmak zorunda kalmak yerine, sadece Tayvan’da 2.000’den fazla olan en yakın GoStation’a giderler – iki pil paketini Smartscooter’larından çıkarın ve bunları tam şarjlı versiyonlarla değiştirin. Gogoro, yaklaşık altı saniye sürdüğünü iddia ediyor.

VIVA MIX Smartscooter’ı ilk olarak ayıran şey üç renkli tasarımdır. Gogoro, yalnızca bazı vahşi renk kombinasyonlarını desteklemekle kalmayan, aynı zamanda çizilmelere, çarpmalara ve çizilmelere karşı geleneksel karoserden daha iyi tutan geri dönüştürülebilir polipropilen (PP) plastik gövde panelleri kullandı. Birini çizseniz bile, bunlar katı çekirdekli – yani renk, sadece üstüne boyanmak yerine tüm yol boyunca ilerler – bu nedenle işaretler daha az fark edilebilir olmalıdır.

Gogoro VIVA MIX, 6 saniyelik pil değişimine sahip alacalı bir e-scooter

Bu, sunulan çeşitli beyazlar ve grilerle oldukça muhafazakar bir şey seçebileceğiniz veya daha parlak yüzeylerle daha eğlenceli olabileceğiniz anlamına gelir.

Bununla birlikte, göz alıcı renkler tek yeni özellik değil. VIVA MIX Kayışı, Gogoro’nun yeni FLO DRIVE sistemini kullanan modellerinden ilkidir. Bu, düşük dirençli bir sarmal dişli ve bir Gates karbon fiber kayış kullanıyor, çünkü şirketin hem daha fazla dayanıklılık hem de daha kolay bakım, aynı zamanda gücü daha sorunsuz ve duyarlı bir şekilde sağladığını söylüyor. Eski sistemden de yaklaşık yüzde 40 daha sessiz olmalı.

Diğer Smartscooter’larda olduğu gibi, bol miktarda teknoloji de var. Gogoro IQ System 6.0, VIVA MIX’in kilidini açmak için sürücünün biyometrik telefon güvenliğini kullanırken, bir kaskı tutacak kadar büyük olan 23,9 litrelik bagajda bir USB şarj portu da var. Gogoro’nun POP modüler aksesuar sistemi de desteklenirken, koltuk süper su geçirmez bir kumaşla tamamlandı.

Gogoro VIVA MIX, 6 saniyelik pil değişimine sahip alacalı bir e-scooter

IQ System 6.0 yağmur yağdığında bile farkedebilir ve ıslak yollarda daha iyi çekiş sağlamak için Smartscooter’ın ayarlarını otomatik olarak düzenler. Ayrıca boşluklardan çıkmak için geri dönüş yardımı da var.

Ne yazık ki, şu anda Gogoro, VIVA MIX’in yalnızca Tayvan için olduğunu söylüyor . Beyaz, gri veya mavi seçenekleriyle VIVA MIX KEYLESS için 63.980 TWD $ (2.186 $) veya Elektrik Mavisi, Reggae Brown, Funk Purple VIVA MIX KEMER için TWD $ 69.980 (2.391 $) ile satışa sunulacak. , Kayıt Kırmızısı, Koro Beyazı veya Ritim Grisi. Ayrıca sadece beyaz renkte 59.980 TWD (2.049 ABD $) VIVA BASIC olacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: