«
Ekran Alıntısı

2015 yılında PS4 için özel olarak geliştirilen ve çıkışını gerçekleştiren Bloodborne oyununun PS5 için remaster versiyonu olarak geleceği son günlerde konuşuluyordu. Ancak Fransız bir perakendeci, iddiaların gerçek olduğunu oyunu listeleyerek kanıtlamış oldu.

.

Bloodborne PS5 remaster sürümü sızdırıldı.

 

Uzun zamandır Bloodborne oyununun PS5 için remaster olarak yer alacağı söylentileri dolaşıyordu. Bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, bir Fransız perakendecinin listelemesi Bloodborne için gerçekten de bazı çalışmalar yapıldığını ortaya koydu. Gamerant’ın haberine göre Sızdırmayı gerçekleştiren Fnac isimli firma, oyunun ön sipariş tarihini listeledi. Daha önce de PlayStation’un ön sipariş fiyatını duyuran firma, kısa sürede oyunu listelemesini kaldırdı. Ancak olay oyun severleri heyecanlandırmaya yetti.

 

bloodborne-ps5-surumu-sizdirildi

Bu yaz aylarının başında, oyunun PS5 için remaster sürümüyle geleceği iddiası ortaya atılmıştı. Bunun yanında PC için de bir uyarlamaya tabii olacağı dile getirilmişti.

.

Geçtiğimiz günlerde Sony tarafından duyurulan PlayStation Plus Collection içinde yer alan oyun PS5 için gelmese dahi söz konusu program dahilinde yeni nesil konsollarda oynanılabilir olacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *