«
pokeshopper_bandai_gengar_special-00

Pokemon peluşları yeni bir şey değil ve yıllar boyunca çok ilginç olanları gördük. Konu unutulmaz Pokemon peluşları olduğunda, şüphesiz pek çok insan hemen devasa Snorlax yastıkları veya Metapod uyku tulumları gibi şeyler düşünüyor, ancak şimdi piyasadaki “en garip peluş Pokemon ürünü” ünvanı için yeni bir rakip olabilir. Bu, bayanlar ve baylar, P-Bandai’nin çok tuhaf (ve çok pahalı) Gengar yastığı.

İlk bakışta ürün, Gengar şeklinde biraz büyük bir yastıktan başka bir şeye benzemiyor. Gengar’ın o büyük, açık gülümsemesi gülünç derecede uzun bir dili barındırıyor ve bu tıpkı bir uyku tulumu gibi açılıyor, ancak Gengar yastığı tamamen açılmış gerçekten görülmesi gereken bir manzara.

Bu devasa Pokemon Gengar yastığı, hayallerinizi yemek için burada

Açıldığında, Gengar ve dil saati 170 santimetre uzunluğunda (yaklaşık beş buçuk fit) ve P-Bandai şovunun en az bir ürün çekiminde olduğu gibi, yetişkin bir insanın Gengar’ın diline uzanması ve şimdi boş olan ağzını yastık olarak kullanın. Gengar ve Pokemon öncülleri Haunter ve Gastly, Dream Eater hareketini kullandıkları biliniyor ve P-Bandai’nin bu yastığı hazırlarken bu gerçeği ilham olarak kullandığı görülüyor.

Bu devasa Pokemon Gengar yastığı, hayallerinizi yemek için burada

Pokeshopper’a göre yastık 25,950 yen, yani 250 doların altında bir saç. Böyle bir yastık için ödenecek çok şey bu, ancak Pokeshopper, yastık için ön siparişlerin açıldıklarında 1 saat 14 dakika içinde tükendiğini belirttiği gibi, bu ağır fiyat etiketi P-Bandai müşterilerini caydırmak için yeterli değildi. bugün erken kalktı.

P-Bandai’nin yastığı yeniden doldurduğunu görüp görmeyeceğimiz bilinmiyor, ancak şu anda yastığın listesi P-Bandai’nin web sitesinde yayınlanıyor gibi görünmüyor. Yeniden stoklasa bile, bu son derece garip yastığın batıya gitmesini beklemeyin – bu, hayal kırıklığı yaratacak şekilde, muhtemelen yalnızca Japonya’ya özgü bir üründür.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *