Oyun

Call of Duty Modern Warfare’in Yeni Sezonundan Sızıntılar Var

Activision’ın sevilen oyun serisi Call of Duty‘nin online oyunu COD Modern Warfare için yayınlanacak olan yeni sezon ile ilgili bazı sızıntılar var. Reddit üzerinde yapılan paylaşım, oyuna 4. sezonda eklenecek silahları gösteriyor. Daha da ilginci iddia edilen bu sızıntı ile oyuncu tesadüf eseri karşılamış.

.

Dünya çapında oynanan online FPS oyunu COD Modern Warfare, zaman zaman sezon güncellemeleri alıyor. Bu güncellemelerle yeni karakterler ve silahlar oyuna eklenmiş oluyor.

.

  call of duty modern warfare

.

Call of Duty Modern Warfare Sezon 4 silahları sızdırıldı

.

Reddit platformunda “Igavemyhandhiv” adlı kullanıcının yapmış olduğu paylaşım, oyuna yeni sezon ile eklenecek silahların videosunu gösteriyor. Kullanıcının açıklamasına göre bu olay arkadaşının başına geliyor ve söylediğine göre arkadaşı tesadüfen yeni silahları keşfetmiş.

.

Görüntülerin gerçek olduğuna dair bir kanıt bulunmasa da platformda gelen tepkiler genel anlamda olumlu. COD Modern Warfare yeni sezon beraberinde eklenecek silahlar arasında; APC9, Vector, Galil, HK G28 ve XM109 yer alıyor. Bu silahlardan yalnızca APC9‘u oyun içerisinde görebilmiş olsak da yeni sezon ile her şey netlik kazanacak. Bazı kullanıcılar bu görüntülerin gerçek olmadığını söylese de gelen tepkilerin büyük oranda olumlu olması ilgili videonun doğruluğunu kuvvetlendiriyor.

.

call of duty modern warfare

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: