Final Fantasy XVI Yakında Tanıtılabilir! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Final Fantasy XVI Yakında Tanıtılabilir!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Final Fantasy XVI Yakında Tanıtılabilir!

Sevilen aksiyon RPG oyunlarından biri ve zamanı efsaneleşen isimlerinden olan Final Fantasy serisine yeni bir oyuna eklenebilir. Şu ana kadar Square Enix tarafından herhangi bir açıklama yapılmasa da ortaya çıkan iddialar, yeni oyunun yakın zamanda gün yüzüne çıkacağını işaret ediyor. Final Fantasy XVI hakkında yeni iddialar geldi!

.

Final Fantasy XVI hakkında yeni iddialar geldi!

 

final fantasy xvı

Twisted Voxel isimli internet sitesinin haberine göre, yeni Final Fantasy oyunu için çalışmalar çok uzun zaman önce başladı. Hatta haberi yapan site, Final Fantasy XVI’nın Twitter hesabını bile keşfetti. Hesap şu an için gizli tutulup, hiç bir paylaşım yapılmamış olsa da detaylı araştırıldığı zaman Square Enix tarafından alınan bir hesap gibi görünüyor. Bunun nedeni ise, hesap kurtarma işlemi sırasında bağlı olduğu mail adresinin “fa*********@s********” şeklinde olması. Yani çok fazla anlaşılmasa da, görünenlere göre Square Enix tarafından alınan bir sayfa olduğunu söyleyebiliriz.

.

Tabii bu iddia çok erken atılmış bir olay. Firma tarafından oyuna hakkında bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmadı. Yani rastgele bir kişi tarafından alınan mail ve hesap olabilir.

.

Yeni Final Fantasy oyunu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sizce ortaya çıkanlar yeni bir oyunun habercisi mi, yoksa rastgele alınan bir hesap mı? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: