«
Crysis Remastered

Geçtiğimiz aylarda şirket tarafından Crysis Remastered oyunu hakkında açıklama yapılmıştı. Şimdi ise bir Twitter kullanıcısı tarafından Crysis Remastered tanıtım tarihi ve fragmanı sızdırıldı.

.

  Crysis Remastered Tanıtım Tarihi Ve Fragmanı Twitter'da Sızdırıldı!

.

Crysis Remastered Tanıtım Tarihi Ve Fragmanı Sızdırıldı!

.

2007 yılında oyuncuların beğenisine sunulan ve dünyada büyük yankı uyandıran Crysis, bazı talihsiz olaylardan dolayı 2013 sonrasında oyun gündeminden düşmüştü.

.

Şirket yaptığı açıklamada oyunun yeni grafikler ve oyun dinamikleri ile geleceğini ve yaklaşık olarak 7 GB yer kaplayacağını belirtmişti. Sızdırılan fragmanda oyunun Saber Interactive ve orijinal yapımcı olan Crytek tarafından yeniden geliştirildiği görülüyor.

.

Fragmandan da anlaşılacağı üzere oyun mükemmele yakın grafikler ile karşımıza çıkacak. 2007 yılında da benzer şekilde çağın ötesinde oyun yaparak oyuncuları kendine hayran bırakan şirket, bu hamle ile yeniden canlanmayı planlıyor.

.

Crysis Remastered

.

Grafik, yapay zeka, sürükleyicilik gibi konularda birçok oyun incelemesinde yüksek puan alan Crysis, yeni versiyonu ile de çok konuşulacağa benziyor. Oyun fragmanı 1 Temmuz 19.00‘da yayınlanacak. Tanıtım tarihi ise 27 Temmuz olarak belirlenen oyun ile ilgili henüz daha detaylı bir bilgi yer almıyor.

.

İlk olarak Xbox ile karşımıza çıkacak olan oyunun PS4, Nintendo Switch ve PC için de yayınlanması bekleniyor.

.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *