Call of Duty Warzone Duos Modu İle Gündeme Oturdu | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Call of Duty Warzone Duos Modu İle Gündeme Oturdu

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Call of Duty Warzone

Corona virüsü nedeniyle oyunlara ilgi bir hayli artmış durumda. Bu ilgiyi fırsata çevirmek isteyen yapımcılar oyunlarına yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Call of Duty Warzone, Duos modu ile daha fazla oyuncuya ev sahipliği yapmayı planlıyor.

.

Call of Duty Warzone

.

Call of Duty Warzone Yapımcısı Duos Modu Müjdesini Duyurdu

.

Call of Duty, son dönemde daha fazla oyuncuya hitap ederek iyi bir avantaj yakalamıştı. Yeni özellikler ile de oyunculara daha iyi deneyimler yaşatan şirket, her sezon oyunculara daha fazla imkan sağlıyor.

.

Yapımcı, yeni mod ile birlikte iki kişilik oyunların daha fazla oyuncu kazandıracağını düşünüyor. Dous modu sayesinde istediğiniz oyuncu ile birlikte Verdansk’ta rakipler ile savaşabilir veya meydan okuma için rastgele bir oyuncu ile eşleşebilirsiniz.

.

Warzone, “Duos,  nihai dostluk ve ekip çalışması sınavıdır.” açıklaması ile yeni modun oyuncular için ne kadar önemli olabileceğini vurguladı. Üç veya dört kişilik oyunlarda takım arkadaşlarınız ile daha kolay zafer kazanabilirsiniz. Ancak iki kişilik oyunda sadece bir kişi tarafından korunacaksınız.

.

Üç ve dört kişilik oyun modlarında olduğu gibi takım arkadaşınız öldüğünde yeniden canlandırabileceksiniz. Ancak arkadaşınızı canlandırmak için geç kaldığınızda oyuna geri dönmek için Gulag’da 1v1 savaşını kazanması gerekecek.

.

Call of Duty Warzone
.
.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: