«
ROCKSTAR

Rockstar ve 2K Games’in ana şirketi olan Take-Two Interactive, hem tek oyunculu hem de çok oyunculu deneyimlere odaklanmaya devam edeceğini paylaştı. Konu hakkında konuşan Take-Two CEO’su, yatırımlarının devam edeceğini de söyledi.

.

Rockstar Tek Oyunculu Deneyim Konusunda Israr Ediyor!

.

Rockstar İki Türde De Hizmet Sunacak

.

Son zamanlarda GTA Online ve Red Dead Online gibi çok oyunculu ve yapımlarla ön plana çıkan stüdyo, tek oyunculu deneyimler konusunda da taahhütler paylaştı. Konuyla ilgili bir konferans konuşmasında Take-Two’nun CEO’su Strauss Zelnick, GTA Online’ın büyük başarısına rağmen ileriye dönük hikaye anlatımına ve tek oyunculu deneyimlere odaklanacak bir stüdyo olmaya devam edeceklerini belirtti.

.

Rockstar Tek Oyunculu Deneyim Konusunda Israr Ediyor!

.

Zelnick, stüdyonun bu tür bir model ile çalışmak istediğini, GTA 5 gibi oyunların tek oyunculu bir deneyim olarak fatura edildiğini, ancak bunun yanında çok oyunculu bir genişleme sunduğunu da paylaştı. “Rockstar Games’teki arkadaşlar, sağlam tek oyunculu deneyimler ve hikaye odaklı serüvenler yaratmayı amaçladı. Rockstar her zaman harika hikayeler ve harika tek oyunculu deneyimlerle tanındı ve daha sonra, son yıllarda büyük bir çok oyunculu sistemi fırsat olarak geliştirdi” ifadesini kullandı.

.

CEO ayrıca Red Dead Online ve GTA Online’ın devam eden başarısından bahsederek bu oyunlarda tek oyunculu sistem olduğu için şirketin birini veya diğerini seçmek zorunda olmadığını belirtti. Ancak 8 yıl önce çıkan GTA 5 herhangi bir hikaye genişlemesi almazken, GTA Online’nın yıllar boyunca ücretsiz içeriklerle oyuncuların oynaması için cazip bir hale gelmesi de kafaları karıştıran konular arasında.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *