«
q

Cyberpunk 2077 piyasaya çıkalı 10 gün oluyor ama hala hatalarından kurtulabilmiş değil. Üstelik her geçen gün yeni hatalar da ortaya çıkıyor. Reddit‘te paylaşılan bir gönderiye göre oyundaki kayıt dosyaları belli bir boyutun üzerine çıktığında bozuluyor. Verilen önerilere uyarak kayıt dosyanızı bozulmalara karşı koruyabilirsiniz.

.

Cyberpunk 2077 kayıt dosyalarının boyutu 8MB’ın üzerinde olmamalı.

.

Oyundaki her bir kayıt dosyası belli bir boyuta sahip ve bu boyutu 8MB olarak korumak gerekiyor. Kayıt dosyası 8MB‘ın üzerine çıktığında bozuluyor. Kayıt dosyasının boyut sınırı gelecekteki yamalarda kaldırılacaktır. Oyuncuların kayıt dosyasının boyutunu kendileri ayarlamaları gerekiyor ve bunun için yapmaları gereken şeyin envanter içerisindeki eşya sayısının az tutulması gerektiği söyleniyor.

Cyberpunk 2077 kayıt dosyasını bozan hata keşfedildi!

Ana karakterimiz V’nin üzerinde fazladan eşya ve tüketilebilecek malzeme taşımak kayıt dosyanızın boyutunu şişiriyor. Envanter içerisinde oyuncunun kullanacağı eşyaları bulundurması öneriliyor. Son olarak CD Projekt Red bozulan kayıt dosyalarının geri döndürülmesinin mümkün olmadığını belirtti.

.

Bizi takip edin!

Bir Cevap Yaz

Büşra Çevik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *