«
ERDOĞAN

2021 yılının ilk kabine toplantısı yapıldıktan sonra kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan oldukça merak edilen koronavirüs kısıtlamaları ve aşı konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Vaka sayısının belirli bir rakamın altına düşmesi halinde kısıtlamaların kademeleri olarak azaltılacağını belirten Erdoğan, COVID-19 aşısının bu haftadan itibaren uygulanacağını duyurdu.

.

Erdoğan, Aşı Takvimini Bildirdi! Kısıtlamalar Neler?

.

Kısıtlamalar Kademeli Olarak Azaltılacak

.

Aldığımız tedbirler sayesinde salgının artış hızını geriletmeyi başardık. Salgının sağlık sistemi üzerindeki yükü önemli ölçüde hafifledi. 83 milyon hep birlikte gayret göstermemiz gerekiyor. Hayatımızı kendimizi salgından koruyacak tedbirlerle sürdürmeye mecburuz. Vaka sayısının belirli bir rakamın altına düşmesiyle birlikte elbette kısıtlamaları kademeli olarak azaltacağız.

.

Erdoğan, Aşı Takvimini Bildirdi! Kısıtlamalar Neler?

.

Koronavirüs Aşısı Ne Zaman Başlayacak?

.

Gelinen aşamada salgınla mücadelede önemli husus aşı çalışmalarıdır. Halihazırda Çin menşeli aşıyı ülkemize getirmeye başladık. 3 milyon doz aşı şu an ülkemize geldi. Gereken test süreçleri tamamlanır tamamlanmaz uygulamasına geçecektir. Perşembe veya cuma bu kampanyamız başlamış olacak.

.

En önemlisi kendi aşımızı geliştirme çabalarıdır. İnşallah hep birlikte bu musibetin de üstesinden gelecek, hedeflerimize doğru tam kapasiteyle yürümeye devam edeceğiz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *