«
red magic

ZTE destekli Nubia’nın Red Magic’i bugün, şirketin Red Magic Mobil Oyun Genişletme Dock’unun 6 Mayıs’tan itibaren 168 yuan giriş fiyatı olan 26 $ civarında resmi olarak satın alınabileceğini duyurdu. Cihazın resmi fiyatı 179 yuan ve kabaca 28 dolara dönüşüyor.

red magic

Şirket ayrıca duyuruyu yapan ve yaklaşan cihaza göz atmamızı sağlayan bir poster paylaştı. Genişletme Dock’un, Type-C arayüzünü üç arayüze genişletebilen bir dirsek tasarımıyla birlikte geldiğini gösteriyor .

Yuva, uygun yüksek çözünürlüklü ekran projeksiyonu desteğiyle tam özellikli bir C Tipi arabirim için kullanılabilir. PD hızlı şarj desteği ile şarj etmek için de kullanılabilir. Son olarak 3,5 mm kulaklık girişi kullanılabilir.

Şirket, bu yeni yerleştirme istasyonunun yalnızca Red Magic akıllı telefonlarla sınırlı olmadığını, aynı zamanda USB Type-C arabirimi desteğiyle gelen diğer akıllı telefonlarla da kullanılabileceğini açıkladı.

Red Magic kısa süre önce , sırasıyla 599 $ ve 699 $ ‘a mal olan yeni nesil oyun akıllı telefonlarını – Red Magic 6 ve 6 Pro’yu piyasaya sürdü . Qualcomm Snapdragon 888 yonga setinden güç alan telefonlar, 16GB’a kadar RAM kapasitesine sahip. Red Magic Mobil Oyun Genişletme Yuvası, aynı anda birden fazla özelliği ve işlevi kullanmalarına izin verdiği için deneyimli kullanıcılar için kullanışlı olacaktır.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *