«
Mustang Mach-E v. Rocket Science

Ford’un en yeni Mustang Mach-E vs. Her Şey kampanyası, müşterilerin tamamen elektrikli araçlarla ilgili yanlış anlamalarını ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Ford ve Google Trends’e göre, “versus” anahtar kelimesini kullanan otomotiv karşılaştırma aramaları geçen yıl yüzde 64 arttı ve çoğu sorgu elektrikli araçlara odaklandı.

Ford Motor Company pazarlama müdürü Suzy Deering, “Mustang her zaman yıkıcı oldu ve tamamen elektrikli yeni Mustang de farklı değil” dedi. “Mustang ruhunu mümkün olan en ilgi çekici ve eğlenceli şekilde hayata geçiren bir kampanyaya ihtiyacımız vardı.”
Ford Mustang Mach-E'nin yerçekimi, şimşek ve acayip bir rokete karşı savaşını izleyin

Mach-E vs. Everything, BBDO NY ve 1stAveMachine yönetmenleri Aaron Duffy ve Bob Partington ile birlikte geliştirilen beş kısa video klipten oluşuyor. İlk video, Mach-E’nin kolayca erişilebilen torkunu, aracı yerçekimine, özellikle de düşen bir avize ile karşılaştırarak vurguluyor.

 

İkinci video, Mach-E’nin etkileyici menziline işaret ediyor. Ford’un en yeni EV’si, standart veya genişletilmiş menzilli pil paketi ile tek ve çift motorlu konfigürasyonlarda mevcuttur.

Özellikle Mustang Mach-E Premium, EPA tarafından tahmin edilen 300 mil menzile sahip, ancak bu ne anlama geliyor? Mach-E’nin mallarını bir rokete karşı sergilediğini izleyin.

 

Üçüncü video, Mach-E’nin havadan güncelleme (OTA) yeteneklerini bir kamyonun yatağına bağlanmış mobil bir pit ekibiyle birleştirerek eğlence faktörünü artırıyor.

Ford, OTA güncellemelerinin bir pit ekibinin uzmanlığını Mustang Mach-E’nize getirdiğini iddia ediyor. Bunu bilmiyoruz, ancak ilk kez bir kamyonet ekibinin bir kamyonun arkasında lastik değişiklikleri yaptığını gördük (bunu al, Hızlı ve Öfkeli !).

 

Geleceğe Dönüşten Dr. Emmet Brown, yıldırım kullanarak bir aracı şarj etmenin tartışmasız öncüsüdür. Bu heyecan verici dördüncü videoda, Mustang Mach E’yi ve DC hızlı şarj yeteneklerini 12 metrelik Tesla bobini ile başa baş seyredin.

2021 Mustang Mach-E AI öğrenme özelliklerine sahip SYNC 4 son nesil tarafından desteklenen bir 15.5 inçlik portre eğlence ekran ile donatılmıştır.

Sürüş tercihlerinize proaktif olarak uyum sağlarken sürüş alışkanlıklarınızı da anlayabilir. Ama tek yumurta ikizleri arasındaki farkı söyleyecek kadar akıllı mı?

Ford’un ilk yüksek performanslı elektrikli otomobili olan Mustang Mach-E GT hakkında daha fazla ayrıntı bekliyoruz. GT modelinde 480 beygir gücü ve 600 pound-feet tork üreten iki elektrik motoru bulunurken, daha yüksek özellikli bir GT Performance Mach-E, 3.5 saniyede 634 pound-feet tork ve sıfır ila 60 mil / saate sahiptir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *