«
indir (48)

Ocak ayının gelişi, Fortnite Crew aboneleri için yeni bir ay getirdi , ancak bazı oyuncular bir sorunla karşılaştı: aylık 1.000 V- Papellerini beklendiği gibi alamadılar . Birkaç hafta sonra Epic, konuyla ilgili bir güncelleme ile geri döndü ve şu anda bu abonelere dijital paralarını alma sürecinde olduğunu ve bu sefer biraz daha fazla alacaklarını belirtti.

Fortnite Crew hatasına neyin sebep olduğu belli değil , ancak Epic, abonelikleri yenilenmiş olsa bile bazı abonelerin pasif görünmesine neden olduğunu belirtti. Sorun, abonelikleri otomatik olarak yenilenen oyuncuları etkiledi ve hala oynayabilecekken Epic, 1 Ocak’ta V-Bucks’larını almada gecikme yaşayacaklarını söyledi.

9 Ocak’ta yapılan bir güncellemede, şirket şu anda eksik olan V-Papelleri işlediğini duyurdu, yani bunları ayın ilk gününde almayan aboneler yakında hesaplarına ulaşacaklarını görecek. Ayrıca, şirket bu oyunculara muhtemelen gecikmeyi telafi etmek için 500 V-Bucks bonus veriyor.

Fortnite Crew, abonelere sezon savaş geçişinin yanı sıra özel bir görünüm paketi ve aylık 1.000 V- Papel sunan nispeten yeni abonelik hizmetidir. Plan ayda 11.99 $ karşılığında mevcuttur ve oyuncu istediği zaman iptal edilebilir.

Oyunun kendisi sağlam bir şekilde beşinci sezonunda ve Fortnite Rekabetçi sezon beş turnuvasının gelişinden sadece birkaç hafta uzakta . Şirket kısa süre önce sezon için e-spor planını detaylandırarak oyuncuların bekleyebileceği etkinlik türlerini kısaca açıkladı, ancak daha ince ayrıntılar birkaç hafta daha gelmeyecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *