Far Cry 6 Hikayesi Adeta Detaylarla Dolu Olacak! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Far Cry 6 Hikayesi Adeta Detaylarla Dolu Olacak!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Far Cry 6

Geçtiğimiz hafta Ubisoft’un etkinliğinde tanıtılan yeni oyunu Far Cry 6 hikayesi ile bambaşka bir yapıda olacak. 18 Şubat 2021 tarihinde çıkış yapması tahmin edilen oyun hakkında bu kez hikaye yönetmeni konuştu. Yönetmen Navid Khavari, oyunda daha önce kullanılmamış tekniklerin ve detayların bulunacağını söyledi.

.

Far Cry 6 Hikayesi İçin Hikaye Yönetmeni Konuştu!

.

Daha önceki Far Cry oyunlarında kullanılmayan üçüncü şahıs hikaye anlatım tekniğini yeni oyunla birlikte göreceğiz. Oyundaki ara sahnelerde yalnızca ana karakter değil, aynı zamanda ortamdaki diğer karakterlerin gözünden de hikaye anlatılacak. Video oyunlarında görmeye pek aşina olmadığımız bu detay, oyunlarda bir ilk olacak.

.

Far Cry 6

.

Oyunun hikayesi için beklentileri arttıran açıklama şu şekilde:

.

“Hikaye anlatımını olabildiğince geliştirmek istedik ve daha önce seride yapılmamış yeni teknikler uyguladık. Üçüncü şahıs sinematikler olacak ve böylece oyuncular özelleştirebileceği karakterini ve diğer karakterlerle olan etkileşimini görme fırsatı yakalayacak.”
.
Hikayedeki karakterler arasındaki bağı kuvvetlendirmeyi hedefleyen yönetmen eğer beklediğimizi verirse oyun dünyasına ilham olacak.
.
Far Cry 6 bizleri Yara adasında yaşayan Dani Rojas‘ın özgürlük mücadelesine götürecek. Oyunun çıkış tarihi tüm platformlar için 18 Şubat 2021 olarak belirlendi.
.
Far Cry 6
.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: