«
Galaxy S20 Plus

Yeni bir Samsung Galaxy S20 Plus DxoMark testi daha gündeme damgasını vurdu. Kamera konusunda iPhone 11 Pro’yu geride bırakmayı başaran bu model, ses kalitesi için de sınandı. Peki Güney Koreli dev teknoloji şirketinin cihazı kaç puan aldı?

.

Samsung Galaxy S20 Plus DxoMark Testi İle Hiç Mutlu Etmedi

.

Samsung’un amiral gemisi modelleri arasında yer alan Galaxy S20 Plus, Galaxy S10 Plus modelinden daha gelişmiş bileşenlere sahip. Bu bağlamda kendisinden ses performansı adına yüksek bir puan bekleniyordu. Nedense beklenen olmadı.

.

Galaxy S10 Plus ile aynı puanı alan Galaxy S20 Plus, birçok rakibinin gerisinde kaldı. Ses kalitesi testinden 66 puan alan amiral gemisi, 11. sırada yerleşti. Ses çalma konusunda ortalama bir performans sunan Galaxy S20, tiz bir ses yapısına sahip.

.

Galaxy S20 Plus

.

Bu amiral gemisi, ne yazık ki düşük frekanslı sesleri ve aralığı tanımlayan bas sistemi hususunda isteneni veremiyor. Stereo ses bakımından verimli bir yapıya sahip olan Samsung Galaxy S20 Plus, oyun deneyimi açısından da iyi değil. Bu test tarafından tespit edilen diğer sorunlar neler? Gelin hep beraber bakalım.

.

En yüksek ses ile oyun oynandığı takdirde ses dengesini ayarlamayan bu cihazın kayıt özelliği, ses çalma özelliğinden daha iyi. Belirli bir tonda yazılmış müzik parçasının niteliği adına verimli bir şekilde çalıştığı belirtilen Galaxy S20, bazı kullanıcıları ses dinamikleri ve mikrofon performansı bakımından da memnun etmeyi başardı.

.

Galaxy S20 Plus

.

Ses kaynaklarının uzamsal bir düzlemde oluşturulması mevzusunda tutarsız olduğu söylenen bu akıllı telefon, ses kalitesi açısından kendisinin bir önceki modeli ile hemen hemen aynı seviyede performans gösteriyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Saltanatlat

    Galaxy S20 Plus  çok muhteşem görünüyor çok güzel ben çok begendim